| albaKiara a întrebat:

Din cate am vazut sunteti un colectiv foarte unit aici pe T\A! Ma primiti si pe mine? big grin

42 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Bineinteles.
Bine ai venit! :*
Spor in activitatea de pe site! big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu te primesc cu placere.
Bine ai venit pe taramul oamenilor culti, isteti, elevati, cu bun simt si civilizati numit Categoria Trivia/Amuzante. laughing

| zurick a răspuns:

Uniti?!

| єχcєєℓ a răspuns:

Zii repede ce știi să faci și dacă ești în stare să te implici emoțional în această categorie.

| albaKiara explică (pentru єχcєєℓ):

Stiu sa fac glume bune si sunt dispusa sa ma implic emotional in acesta categorie, domnule!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru albaKiara):

Conform acetui user a publicat fără știrea mea un love story comprămițător
http://i.imgur.com/muHRRXM.jpg
Fără știrea mea adică m-au drogat(mi-au pus nisip în fanta)
Am nevoie de câțiva sergenți curajosi care să mă ajute să-i fac felul lui Smaili.
Dacă te dovedești de valoare te vom păstra și o să dăm party pentru tine.

| albaKiara explică (pentru єχcєєℓ):

Daaaa ce bine, sunt de acord da care-i Smaili?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru albaKiara):

SmileyEsotulmeuSecretLol

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ash ti-a pus nisip in Fanta! Eu doar la gradinita cand ai adormit la pranz ti-am pus o camera in nisipul pe care-l mancai si acum pot vedea ceea ce faci! Nu, nu, saracul borcan de Nuttela!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nici nu stii care-i numele meu. laughing

| suit?r a răspuns:

Da,dar cu 2 conditii:
1: sa postesi intrebari si raspunsuri trasnite
2: fii tu insati! big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Uniţi. laughing Dacă tu zici laughing
Eu te primescbatting eyelashes Cu cât mai mulţi, cu atât mai bine. Dăm party? Ne vedem la mine? Pentru noua venită big grin

| Speed99 a răspuns:

Bine ai venit, sper sa ai cel mai urat timp din viata ta. straight face (glumesclaughing)

| W3R4 a răspuns:

Fugi.
Fugi,ca să nu faci greşeala vieţii tale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...

Ce ştii să faci?

| albaKiara explică (pentru anonim_4396):

Stiu sa impletesc coada unicornilor big grin

| suit?r a răspuns (pentru albaKiara):

Uite,vezi? Te-ai intergat deja.applause

| anonim_4396 a răspuns (pentru albaKiara):

Unicorni? UNICORNI?!

Noi ne chinuim să scăpăm de întrebările tâmpite despre unicorni şi curcubee de la T/A şi tu vii să ne vorbeşti despre unicorni?!

*Scoate un pix şi un carneţel*
*Scutură din cap*

Nţ, nţ, nţ.

*Notează ceva*

Acum că am lămurit lucrurile şi pentru că eşti începătoare te mai întreb odată...

Ce ştii să faci?

| albaKiara explică (pentru anonim_4396):

Fac glume bune happy cand vreau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru albaKiara):

Aşa mai merge.

Bun venit.

Să te lămuresc puţin cu iubirile secrete de pe TPU ca să ştii la cine să te dai şi la cine nu?

| albaKiara explică (pentru anonim_4396):

Sigur! happy

| ๓ยเIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, stiu eu deja! Nu te lua de Tsc, shadow, ashadow, shooty, verutza si Queen

| anonim_4396 a răspuns (pentru albaKiara):

Nu mă aşteptam să zici asta... laughing

Păi, dă-te cât poţi tu de mult la Ashadow, ca să am motiv de divorţ.
Nu te da prea mult pe lângă Shooty sau vei deveni o capră (If you know what I mean).
Te poţi da la Exceel... dacă vrei să te ucidă Ani. Da, tot Ashadow rămâne cea mai bună variantă.

| albaKiara explică (pentru anonim_4396):

laughing da ashadow e preferatul fetelor de pe aici.Nu stiu ce vedeti asa de interesant la el.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru albaKiara):

Doar la astea sub 14 ani.Cred ca pozele de la profil is de vina,ca are gusturi bune.
Oricum,zici ca'i reincarnarea lui...ah, stai.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru albaKiara):

E siecsi. Dar nu la fel de siecsi ca sotul meu secret. Daca te dai la el, te tau! Quee a uitat sa-ti zica despre asta. (SMAILI)

| wendy434 a răspuns (pentru albaKiara):

Pe vremea mea, preferatul fetelor pe TPU era Apache.Ce se schimba vremurile, ma simt batrana sad
Bun venit, apropo

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Cum a zis si Verutza... fugi cat mai poti! Tu mai poti scapa! Eu am facut un pas stramb, deci... pleaca cat mai poti! Nu, nu te primim, vrem sa reusesti sa scapi, ia-ti bocceaua si pleaca hai-hui!

Răspuns utilizator avertizat
| Mokaxoxo a răspuns:

Da! Dar aici fiecare isi aduce propria Nutella!
Bine Ai Venit!

| adywow a răspuns:

Sigur! De ce nu?

| G2225hda a răspuns:

Nu...

| ๓ยเIsBack a răspuns:

Intai trebuie sa ne convingi. Fa un comic facut de tine, din propria imaginatie alfel te tau

| albaKiara explică (pentru ๓ยเIsBack):

Cu ce program sa-l fac?

| ๓ยเIsBack a răspuns (pentru albaKiara):

Orice program, amuzant si de mai mult de 3 paragrafe sa fie.

| albaKiara explică (pentru ๓ยเIsBack):

Bine o sa incerc.Am deja o idee in minte happy