| diana_4229 a întrebat:

Din ce oras sunt? cati ani am? ce zodie sunt? cine ghiceste fundita

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Fata mea, *îți atinge fața într-un mod enervant* simțurile mele de bărbos care se crede Dumbledore îmi spun că ești din Comuna Afumați, ai 11 ani și ești încă fecioară.

| Muflă a răspuns:

Then... Bacău/11/vărsător. Happy?

| pinguinuVerde a răspuns:

Nu sunt ghicitoare :O.
Nu ştiu oraşul, dar cred că eşti din România, şi. probabil de pe Terra, dacă nu mă inşel :-s. 1o-11 anihee hee şi eşti una dintre zodii. Am ghicit? thinking

oh go on

| pinguinuVerde a răspuns:

A, şi te numeşti Diana.

| pinguinuVerde a răspuns:

Wow, văd că unii chiar se chinuie!

| Fragile a răspuns:

Buna.
Esti din Bacau, ai 12 ani si esti varsator.Am zis la nimereala ca nu sunt ghicitoare.
Wof! Wof!

| Loome a răspuns:

*se duce la o tiganca sa i ghiceasca in ghioc*
Nu stiu, hai sa intrebam serviciile secrete, ca tot am relatii pe acolo!

| rockelle75 a răspuns:

*se uita la poza asta*
http://i.imgur.com/G5JZN.png
cam asa e;)

| TwixulDrept a răspuns:

Esti din romandria ai 500 de ani esti zodia inorog si te cheama* anaid
*greseala e facuta intentionat big grinbig grin

| annammaryya a răspuns:

Bacau, 11, gemeni?
funda?

| Mao a răspuns:

Ce se ingramadeste lumea.Pfai.Nu aveti inteligenta necesara ca raspunsurile voastre de la intrebarile ADEVARATE sa merite o fundita asa ca zburati la intrebari stupide? Da, corect. Ce a ajuns lumea.
Numai bine! :]

| Kqzu97 a răspuns:

thinking Bucuresti?

Pesti

| diana_4229 explică:

Wow catesusha! ai ghicit tot in afara de zodie si nu am 12 am 11