| IonicaFrumusica a întrebat:

Ghicitoare: ce cer nu are nori soare sau precipitatii? Funda la primul raspuns corect

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi se pare ca ti-am mai spus eu: posteaza-ti, frate, "ghicitorile" la rubrica pentru copii, nu aici. Mi s-a acrit sa ti le tot mut.
Si, ca sa-ti stric placerea, inainte de a-ti muta postarea la Adolescenti, na si raspunsul: cerul gurii.
Daca o postai unde trebuia, poate ca primeai mai multe raspunsuri gresite!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cati anisori ai din moment ce postezi asemenea intrebari care au un grad de dificultate care in cel mai fericit caz te fac sa zambesti.Ai putea incerca cu ceva mai dificil insa la o alta categorie.

Răspuns utilizator avertizat