| anuscha997 a întrebat:

Haideti sa spunem bancuri. Da`o.[beep] de tristetehappy... Ce mama[ beeep]
Incep >eu: :

Un sot si o sotie urcau scarile blocului, la care sotul ii spune sotiei:

-Vai, draga ai un fund mare cat o masina de spalat! Femeia nu spune nimic…Vine seara, barbatul are chef de sex, la care sotia ii spune:

-Eu nu dau drumul la masina de spalat pentru o carpa, mai bine spal-o de mana!
rolling on the floor)
>Next=

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Wawbig grin. la fel si eulove struck. uite e amuzant rolling on the floor

Pesti
Semn de apa: rau.
Trasatura caracteristica: visul cu ochii deschisi.
Fraza favorita: nu stii ce-am patit?

Este semnul cel mai sensibil al zodiacului. Sunt atat de schimbatori incat par ca ar avea centrul rasului si al plansului intersanjabile. Pestii plang pentru ca le-a murit matusa si, in urmatoarea secunda, se prapadesc de ras pentru ca aceasta, biata de ea, este atat de grasa incat nu incape in sicriu.
Pestii, mai mult decat a trai, stiu a exista.
Daca cineva se apropie de un nativ al acestei zodii in timp ce acesta priveste apusul si-l intreaba:
- Ce faci?
Pestii raspund, fara sa inceteze sa priveasca cerul:
- Nimic.
Celalalt intreaba:
- Si nu te plictisesti?
Pestii vor raspunde:
- Daca nu sunt intrerupt, nu.

14 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

- care este dezavantajul unei lupe?
- mareste, dar nu intareste!

- de ce sunt atat de multi purici?
- pentru ca e foarte greu sa se faca niste prezervative asa de mici...

- de ce nu creste populatia romaniei?
- pentru ca mancam neregulat si regulam nemancati.

- de ce nu are gaina chiloti?
- pentru ca n-are cocosul maini sa-i dea jos.

- ce fac indienii cu pieile de cai?
- isi tin caii in ele!

- care este avantajul celibatarului?
- se poate da jos din pat pe oricare parte doreste.

- e adevarat ca barbatii impotenti traiesc mult?
- da, dar degeaba.

- care e definitia data de un negustor femeii?
- femeia e o afacere in care niciodata nu scoti cat ai bagat.

| Puiutz a răspuns:

E tare cel dl urolling on the floor.

Dacă o pocneşti, se cheamă maltratarea soţiei. Dacă te pocneşte ea, e autoapărare.
Dacă iei o decizie fără să o întrebi, eşti nesimţit. Dacă ea ia o decizie fără să te consulte, e femeie emancipată.
Dacă-i ceri să facă ceva ce nu-i place, e dominare masculină. Daca te roagă ea, îţi face o favoare.
Dacă apreciezi formele unei femei şi lenjeria sumară, eşti pervers. Dacă nu, esti homo.
Dacă-i oferi flori, urmăreşti ceva. Dacă nu, eşti fraier.
Dacă eşti mîndru de realizările tale, eşti plin de tine. Dacă nu, eşti lipsit de ambiţie.
Dacă o doare capul, e obosită. Dacă te doare pe tine, n-o mai iubeşti.
Dacă vrei să faci dragoste prea des, eşti obsedat. Dacă nu, ai pe altcineva.
De aceea bărbaţii mor mai repede decît femeile.

rolling on the floor

| Puiutz a răspuns:

Un tip firav stătea într-un bar cu o bere în faţă. Apare un şmecher, îi dă două palme, îi ia berea şi o dă pe gît. Ăsta firav începe să plîngă, să se tăvălească pe jos.
- Ce ai, mă? Plîngi pentru o bere, aşa bărbat eşti tu?
- Cum să nu plîng? De dimineaţă m-a părăsit nevasta, mi-a golit contul din bancă şi mi-a luat tot din casă. După-amiază îmi pierd slujba, încerc să mă arunc în faţa trenului, dar o ia pe altă linie, încerc să mă spînzur şi se rupe funia, încerc să mă împuşc şi se blochează pistolul. Cu ultimii bani, îmi cumpăr o bere, torn otravă în ea şi vii tu şi o bei...

| Puiutz a răspuns:

O tipa vine la o vrajitoare:
- Doi barbati, Ion si Gheorghe, ma iubesc amândoi si vor sa ma ia în
casatorie. Spune-mi, cine va fi norocosul?
Vrajitoarea se uita în globul ei de cristal, în carti, si spune:
- Norocosul va fi Gheorghe: te vei casatori cu Ion. laughing)

| Puiutz a răspuns:

Este foarte uşor să faci o femeie fericită! Trebuie să-i fii: prieten, partener, iubit, frate, tată, profesor, educator, bucătar, mecanic, instalator, arhitect, stilist, electrician, sexolog, ginecolog, psiholog, psihiatru, terapeut şi amabil, simpatic, sportiv, iubitor, atent, gentleman, inteligent, amuzant, creativ, sensibil, puternic, înţelegător, tolerant, modest, sincer, practic, curajos, recunoscător, vesel, pasional.

Ce usor e de eisad rolling on the floor

| Puiutz a răspuns:

Era o fetita care de la o vreme avea un permanent rinjet tembel pe figura.
Parintii se duc cu ea la doctor:
− Domnul doctor, nu stim ce are de rinjeste asa...
Doctorul se uita si zice:
− Ati incercat sa ii slabiti coditele?
rolling on the floor

Mersi:*. pai bine zici.de ce sa fim tristi?laughing
n`are rost shame on you
big hug

| Puiutz a răspuns:

Spune`mi ce zodie esti. sa iti trimit ceva amuzantlaughing. e tarebig grin

| anuscha997 explică:

@ Lost_in_you: tareesmug
@Lavinus: Deci. Devi Funny men pe aicismug

Concurenta carevasmug?

| anuscha997 explică:

Pestilove struck

| anuscha997 explică:

Loolrolling on the floor)
The bestrolling on the floor
Si alte zodiismug
Sau da-mi link`u pe privatrolling on the floor)love struck

| Mixed a răspuns:

Intr-o zi, la usa unei batrane suna un domn, elegant imbracat, cu un aspirator in mana.
Nici nu apuca batrana sa deschida, ca tipul incepe:
- As dori sa va prezint cel mai performant aspirator... (in timp ce vorbea, arunca pe covorul din holul casei o cantitate considerabila de balegar, spunand:
- Stati linistita: daca acest aspirator nu curata tot ce se afla pe covor, promit ca mananc eu ce ramane!
Dupa ce asculta toata povestea, tremurand de nervi, batrana ii raspunse:
- Sper sa ai pofta: nu am curent de azi-dimineata!

| anda_1885 a răspuns:

Coincidente sinistre:
1981: 1. Printul Charls se insoara.
2. Liverpool castiga Cupa Europei.
3. Papa moare.

2005: 1. Printul Charls se insoara.
2. Liverpool castiga cupa Europei.
3. Papa moare.

Concluzie: Daca Printul Charls se mai insoara o data si Liverpool ajunge in finala Cupei Europei, sa il anunte cineva pe Papa.

| anda_1885 a răspuns:

1. E important sa gasesti un barbat, care sa te ajute in gospodarie, care din cind in cind sa gateasca, sa faca curat si in plus sa aiba o slujba.
2. E important sa gasesti un barbat, care sa te faca sa rizi.
3. E important sa gasesti un barbat, pe care sa te poti baza si care sa nu te minta.
4. E important sa gasesti un barbat, care sa a fie bun in pat si care sa faca dragoste cu tine din placere.
5. E foarte important ca cei 4 barbati sa nu se cunoasca între ei.

| anda_1885 a răspuns:

"Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg." E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn.