| Ioana_8454 a întrebat:

Hei.Luati o carte sau un caiet. si scrieti primul cuvant/fraza care va sarit in ochilaughing

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Maria face ciorba.

OMG asta era pe caietu de mate din a 8-a rolling on the floor))

38 răspunsuri:
| Steffyy a răspuns:

Chiloti happy

| Damian a răspuns:

Bergenbier, prieteni stiu de ce...

| DamiPapucii a răspuns:

8 jumate scoala, nr 1laughing

| Mia a răspuns:

Cainele meu e un zurbagiu.Colega mea tocmai a fatat laughing asta scria la sfarsitul caietului fratelui meu... lol

| Toxic_5027 a răspuns:

"Langa zidurile templului pisicile se vaita."laughing
[ "Stapanul viselor"-T. breslin]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Heracle aduce merle de aur"- Legendele Olimpului, o citesc, am 11 ani, nu ma criticati!

| deutza a răspuns:

Liverpool 1-0 West Bromwich sau asa ceva.Nu tiu sa descifrez scrisu lui tatarolling on the floor

| jordan_6666 a răspuns:

"cum se realizeaza totusi perceptia adancimii?"

| Lollipop_4969 a răspuns:

Une moitie laughing) la franceza tongue