| FoxDemon_8089 a întrebat:

Asta se întâmplă când se amestecă 2 genuri total diferite de muzică:
http://img691.imageshack.us/img691/7877/blackbieberbride s.jpg

8 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Asta sa intampla cand scrii prea mic...

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Bine că n-ai scris minuscul.
Nu desenezi urât, dar mai inspiră-te.

Apropo,@NOBODY, dacă tu şti să desenezi frumos, nu te mai lua de alţii.

| JustMeBăi a răspuns:

You wrote very very very very small.

| OMarmotaO a răspuns:

De desenat dezeneaza bine (cu putin exercitiu chiar frumos) dar data viitoare scrie mai mare ca nu a vazut nimeni ce ai scris acolo.
@NOBODY daca tu nu desenezi bine nu trebuie sa ii jignesti pe altii, si degeaba intri si dai raspunsuri anonime

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Desenezi destul de bine, doar ca nu prea sunt amuzante. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai nereusit comic. cŔii, te rog nu-l incuraja. Nu-ti da funda oricum.
Si +123445 Pentru NOBODY.Are dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni, nu trebuie sa raspundeti pozitiv.Nu o sa va dea funda pentru asta.Asa ca numai lingusiti comic-u asta.