| DeeaUcideVisse a întrebat:

Helău evribadi...
A facut si < Deya > un comic` http://i.imgur.com/fM2LR.png
e cam naspaa :( :)) `

Voi ce ziceti? [ sa nu fiți prea duri ] :))

P. S : Fara pupincuristi ca pe astia nu ii suport;)

Răspuns Câştigător
| AnaBlackVampire a răspuns:

Nici eu nu o suport pe aia.
Si comicul este misto (grafica, idee)

Keep going (doar pentru ca mi-a placut comicul nu inseamna ca sunt pupincurista!)

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Not bad...

| DaVà a răspuns:

Pentru un începător

| LoL a răspuns:

Nu-i rau...e chiar dragut.ideea e buna devil grafica destul de bunicica...

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nais, funda?
*pupincurit mode off*
Nais, chip goin

| CastraveteMurat a răspuns:

Imi place grafica, ideea e bunicica deci avand in vedere ca esti incepatoare e bun happy

| AnneBre a răspuns:

Cu ce program ai facut?batting eyelashesPaint?

| DeeaUcideVisse explică:

Mss all` big hug
@iulia da tu esti...sper ca nu te superi dar am vazut ca iti doresti sa fii intr-un comic
@AnaBlackVampire sa stii ca nu am nimic cu nimeni ( nu pe dracu ) doar ca isi dorea atat de mult sa fie intr-un comic... oricum stai linistita ca nu am crezut ca esti o pupincurista [ ma refeream la aia care zic "cel mai tare comic... funda? ]

@Davà nu sunt experta asta e primul meu desen ( comic ) asa de lung [ si alta idee nu am avut big grin ]

| DeeaUcideVisse explică:

@Anne da e facut in paint

| P0pCorN a răspuns:

Lol chiar imi placewinking

| Francii99 a răspuns:

Super,bvwinking keep going

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ''iulia'' din comicul tau?

| MuffinEPlictisită a răspuns:

Keep Going.