| Mokaxoxo a întrebat:

Hello! A mai vazut cineva extraterestrii de aseara? Erau chiar pe capul cainelui meu cu trei ochi.

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă nu te-am văzut pe tine nu i-am văzut nici pe ei.

| Furculingură a răspuns:

Da. Eram afară pe casă să mă bronzez la lumina lunii când a a aterizat un OZN pe acoperişul meu. Din el a ieşit un extraterestru galben cu 4 ochi, şi-a aprins o ţigară şi după mi-a dat foc la casă.
Happy end.

| zurick a răspuns:

Eram prea ocupata

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Unul a vrut sa-l violeze pe caienele meu worried

| αɴι28 a răspuns:

Oh! La tine erau? Trebuie sa-i prind fiindca au scapat de la Agentia de protectie a extraterestrilor si a mutantilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut martieni la farmacie in varianta mini.

| david1234567890 a răspuns:

Dăi! Sunt din armata mea!

| Anisia170 a răspuns:

Da am vazut. Ma uitam la tv si s-a asezat langa mine. I am zis mamei iar mama a zis ca nu ii vede si ca spun bazaconi. Concluzia e ca doar noi 2 ii vedem..si restul

| yumary a răspuns:

:o
Am vazut unul la mine in camera se juca cu pisica mea turbata si micutul meu unicornsmug
Si da am vazut si extraterestri de pe capul cainelui tau happy si la prima vedere am crezut ca are 4 ochi nu 3 :-s

| LเttlєNєкo a răspuns:

Am vazut unul in toaleta. A vrut sa ma bata ca am intrat peste el laughing