| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Hello TPU! Vreau si eu un program care sa-mi ghiceasca numerele castigatoare la lotto 6/49.

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Mai bine iti dau nr.de telefon al Zanei Maseluta.Reusita garantata.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Orice program, s-ar sterge instantaneu, cand ti-ar vedea capacitatea de gandire. sad

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ce imaginație bogată...

greece12
| greece12 a răspuns:

Ce glumet esti azi!

| totGumã a răspuns:

Daca ar exista ar fi peste 10.000 de castigatori la loto.So.NUU

| HepiBăluns a răspuns:

Mă uimeste lumea din ziua de azi.straight face

| zdrangoi a răspuns:

Il am eu dar daca ti-l dau si tie ar trebui sa impartim castigurile jumate-jumate si deocamdata nu sunt dispus.
mai asteapta.

| VladimirPutin a răspuns:

Nu exista. Oricum extragerile sunt masluite!

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eee si u laughing) daca as sti un program de ghicit nr la loto crezi ca ti las da? :p las folosi doar pentru mine happy dar cum a zis cataUK : sunt masluite! nu exista nici un program e dupa voia lor :p baga o combinatie cu ochii inchisiwinking ps : daca castigi faci cinste cu o bere :p mult norocwinking

| yana_9783 a răspuns:

Il creez eu acum pe program, asteapta numai putin...

| cal3star a răspuns:

Daca ar exista un astfel de program nu ar mai avea rost extragerea loto ( plus cei care zic ca sunt masluite extragerile va inselati amarnic. Toata faza e ca ai sansa 1 la 13 milioane si ceva sa nimeresti 6 numere din 49 de posibilitati) acum revenim la intrebarea ta.
Exista altceva daca vrei un generator de numere, adica daca nu prea esti hotarata ce numere sa alegi iti poti genera de aici aleatoriu. http://www.loto.ro/index.php/649/generator-numere.html

Sper ca ti-am fost de ajutor. merit fundita?:'>

| oakleyokey a răspuns:

Am un program care iti poate extrapola toate variantele castigatoare posibile.Pacat ca nu ai bani sa joci atatea bilete laughing