| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

HELP! Cum fac sa postez intrebari pe TPU? [T/A]

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iti zic dupa ce-i intreb pe aia de pe TPU cum se raspunde

| Musique a răspuns:

Apesi pe una dintre reclamele acelea (Doamne ca mult ma mai enerveaza), spui intrebarea de 4 ori,apesi acel buton "logout",cobori pana jos/in curte (depinde la ce stai,bloc,casa) repeti inca o data intrebarea,cu voce tare si te intorci inapoio in fata calculatorului,intri pe TPU (parola,id nu stiu ce)si selestezi categoria la care vrei ca intrebarea sa apara (prima categorie pe care vei intra,cololo se va posta intrebarea)
Ps. ai grija ca nimeni sa nu te distraga de la acest lucru, daca zici un cuvant gresit, silabisit sau in plus va trebui sa o iei de la capat.
Pss.Multa bafta, si sa ai cat mai multe "esuari"

| pinguinuVerde a răspuns:

Îţi trebuie talent să faci aşa ceva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și acum ce ai făcut?
Pa, pa.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Apesi pe butonul ala "Logout". Crede-ma, nu e greu.

| Radioactive a răspuns:

Amesteci intr-o oala cateva butoane de tastatura, putin iaurt, niste apa fiarta si jumatate de lingura de zahar. Torni intr-un pahar, bei ce-ai obtinut si in timp ce bei de gandesti la intrebarea ta. Gata...ai postat intrebarea!

| PiluLă a răspuns:

Afumată fază oh go on!

| CriCri a răspuns:

E veche faza

| auroraa a răspuns:

Le imprimezi pe o foaie si o postez pe un stilp TPU kiss

| IreneIsHere a răspuns:

Pai nu stiu.stii eu inca invat cum sta treaba cu trimisul raspunsurilor happy.ce zici?

| ToKkEn a răspuns:

Habar n-am nici pentru mine.laughinglaughing