| mslollypop666 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare poate ma puteti ajuta. Stiti de unde pot downloada counter-strike condition zero? Thx!

3 răspunsuri:
| VelaJohny98 a răspuns:

Il poti downloada de pe diferite site-uri uite unu din ele asta l-am gasit si eu sper sa mearga ca ar mai fi multe variante dar includ pirateria http://counter-strike-condition-zero.en.softonic.com/

| papushichalumamica a răspuns:

Poi, scrii pe net counter-strike si eu stiu, dai si tu acolo unde scrie.Pe prima sau, unde gasesti!happy

| papushichalumamica a răspuns:

Salut!happyCati ani ai? si care e id-ul tau de mess? Aproppo, scrii pe google counter-strike si iti apare raspunsurile! Multumesc!