| Cereala a răspuns:

"omfg" "ce satan." "am propriul meu stilde kung fu:FU thai!" " sa mi se arda sursa" is cele mai tarii laughing si faza cand a aterizat chestia aia la bilos laughing

5 răspunsuri:
| CastorR a răspuns:

"Sa sugi o ceapa" sau "Am propriul stil de Kung Fu: FU Thay! Simtemi furia!" sau "Sa mi se arda sursa"
Le stiu sunt super!
P.s Episodul meu favorit de 4 (Bilos)Nu mai putea de ras la ce a spus MO la faza aia de la inceput.
Sper ca stii ca apare cate un episod in fiecare joi.
Funda?

| NoMusicNoLife explică:

@CalutulNegru da stiu si de abia astept sa fie joi :X:X

| NoMusicNoLife explică:

@mutuu23 si ce vrei sa fac daca eu nu le-am vazut? Te deranjeaza ca le-am pus inca o data? raised eyebrows

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

E genial sa-mi bag beep'ulaughing

Răspuns utilizator avertizat