| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Hey! Voi ati putea trai intr-o camera ca a fetei din video http://www.youtube.com/watch?v=Tmvk7kRC7VU&feature=relmf u

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Americani retardati...

| Malvina24 a răspuns:

Totusi mi-a placut de ea si reactia ei.S-a bucurat foarte tare si m-a emotionat si pe mine!

| Bujîe a răspuns:

Dacă posterele ar fi cu Andy Sixx... evident că da.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Categoric nu! ( ca sa nu zic niciodata fiindca ala are o melodie " niciodata sa nu spui niciodata" straight face)

Răspuns utilizator avertizat
| DudaYeah a răspuns:

De ce? vrei sa ma sperie monstrii aia de pe pereti noaptea? crying

| lipitoOarea a răspuns:

Cand l-am vazut pe acela care mi-a stricat ziua( daduse vecina drumul la baby -asculta la maxim de dimineata) abia am putut sa mai respir, iar cand am vazut-o pe fata in ce camera statea si ce poster-uri spanzurate pe pereti erau acolo, mi s-a impaienjenit privirea si am zis ca o sa lesin. In locul fetei, cand a intrat aratarea aia, as fi aruncat cu oua clocite. Jur solemn ca de acum in colo ca, daca mai prind vreun obsedat pe TPU, il raportez. Asa sa faceti si voi ca sa-l suspende.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Nuuu! As visa urat noapteaworried.

| Cireașăăăă a răspuns:

Nici jumate din videoclip nu am putut vedea. mi se face rau decât cand privesc! :-&

| maryellen91 a răspuns:

:-& noooo never! iti dai seama ce aiurea...:-&

| Element25 a răspuns:

As vrea sa vina Andy la mine asa cum o venit JB la ea.
Omg! as murii omulee =p~

| pisicuta13 a răspuns:

Mi-e rau. obsedata mai e fata aia. nu stiu daca as putea traii intr-o camra cu atat de multe postere cu jakuzi biberon sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as muta in alta cameralaughing)