| Trinitas a întrebat:

Http://i.imgur.com/yaSPN.png

TPU nu si-a luat pastilele. Iar.

5 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Vezi,de asta s-a transformat T/A-ul in Totul despre TPU...Din cauza celor ca tine care trebuie neaparat sa posteze o intrebare despre o mica problemuta a site-ului...

| Foxie2 a răspuns:

Ok recunosc, nu ma mai presati atata, eu i-am furat pastilele! am mai multa nevoie de ele! credeti-ma!

| Adredemesconf a răspuns:

@HatsuneMikuMikku Daca ai fi fost atent ai fi vazut acolo in stanga cu portocaliu "voturi date de XCOCAINEEXCESLOVUX in ultimele 60 zile"

| calutuuuu a răspuns:

Lolm hai ca asta a fost buna!laughing=)
a, si @ZuZu, da-i pastilele inapoi!laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E userul xcocaiiiiii ceva.