| anonim_4396 a întrebat:

Http://imgur.com/BhZ7QI8
Deci eu pornesc o revolta. Asa ceva nu se poate. Sa ne ia bunurile? Cum sa permitem una ca asta... Cine e cu mine?

54 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ciocolata mea.:3333333333

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Asa,si? straight face
Ai ceva de comentat? waiting

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nnnnnndaaaaaaaaa.
O donez pe cea amăruie.big grin

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Hahaha rolling on the floor
Din contra, pe aceea o poti pastra blushing.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Awwwwwwwwwwwe.:X:X:X
Pentru ciocolata mea pornesc o întreagă revoluţie.:|

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Asa.
Hai.
Vino si tu cu revolutia.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ohooo,traiesti periculos laughing.

Ai uitat care e vrajitoarea aici happy.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciocolata e încă la mine.smug

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ia mai uita-te odata devil.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

:O

| RainmakerX a răspuns:

Okay,toate bune si frumoase dar cine e Ruki?

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Uite, e solistul. Asculta pana la sfarsit, ca daca nu, nu are farmec melodia. App e japonez Ruki.
https://m.youtube.com/watch?v=JWwDC4fMVqc

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge linkul crying

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Https://m.youtube.com/watch?v=JWwDC4fMVqc
Pana la capăt te uiti. 0-0

| KamaSutra a răspuns:

Eu! Mie nu mi-a placut viitorul prezis

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pe a mea nu o ia fiindca e foarte groasa...

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Am ras.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Inca n-am spus gluma ca sa razi.eram in timpul preludiuluilaughing.

ai ras de atate ori la poantele mele bune in fata calculatorului si cand spun si eu una, doua pe care nu le intelegi imi faci comentarii dojenitoare

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Tocmai asta e ideea, ca am inteles ce vrei sa spui.

Crezi ca esti amuzant cand dai reply-uri cu conotatii sexuale?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Nu sunt conotatii sexuale.e vina ta ca nu stii ca am palma groasa sad

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Mars

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Am inteles ca esti adept al agnosticismului, dar nu te comporta ca un tolomacsad

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce legatura are agnosticismul? si de ce ma rog sunt "tolomac"?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Am vrut sa denot ca esti mai speciallaughing.
esti tolomac fiindca mi-ai zis "mars" aiurea in tramvai.La caini spui "mars", nu la cei ce te enerveaza.Persoanele cu un astfel de comportament execrabil pot fi considerate tolomace, nu?sad
Incercam si eu, inocent, sa-mi demonstrez abilitatile umoristice si tu imi spui "mars".Cei 7 ani de acasa lipsesc cu desavarsire!sad

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

'Am vrut sa denot ca esti mai special" - That irony

"Persoanele cu un astfel de comportament execrabil pot fi considerate tolomace, nu?" - Comportament execrabil?rolling on the floor, intr-adevar nu e frumos ce am zis eu, insa nu cred ca esti tu in masura sa-mi atragi mie atentia la chestii de genul. Tu care ai cei 7 ani de acasa, postezi aproape doar raspunsuri cu conotatii sexuale la intrebarile unor fete de maxim 15 ani, so...cei 7 ani de acasa?

"Incercam si eu, inocent, sa-mi demonstrez abilitatile umoristice " - inocent, tu? abilitati umoristice pe care le apreciaza cine? "glumele" astea cu conotatii sexuale, stii cine le apreciaza? 2-3 useri, voi astia care va expuneti fanteziile sexuale pe site-ul asta.

Chiar n-aveam de gand sa-ti raspund asa, insa tu sa ai barna in ochi...si sa razi de paiul altuia? laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

laughingNu a fost o ironie, chiar esti mai special.
sunt foarte in masura sa-ti atrag atentia pentru ca mie mi te-ai adresat, micule tolomac.Cei care sunt in masura sa faca observatie glumelor mele sunt cei carora le-am adresat aceste glume.Cu toate astea, daca interlocutorul meu isi da seama ca gluma mea contine conotatii sexuale, nu este asa inocent.
Cred ca nu am mai mult de 20 de glume ce contin conotatii sexuale din 2000 si ceva de raspunsuri, dar si aceste glume fac parte din latura umoristica.
Tu imi porti ranchiuna si spumegi de cate ori imi vezi raspunsurile bune. Daca vrei da-mi mesaj cu intrebari si iti zic eu ce sa le raspunzi, ca sa vezi ca eu nu-ti port ranchiuna, tolomacel.
Daca eu am o barna in ochi, tu ai toata calea lactee. Daca in galaxia noastra viteza maxima este de 300.000 de km pe secunda, in calea lactee din ochiul tau tolomacia se deplaseaza tot asa de repede?thinking
Whatever, degeaba ma raportezi, fiindca acest cuvant "tolomac" nu este o insulta, ci un alint.

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

'Nu a fost o ironie, chiar esti mai special." - Inseamna mult pentru mine asta, mersi happy

"sunt foarte in masura sa-ti atrag atentia pentru ca mie mi te-ai adresat, micule tolomac.Cei care sunt in masura sa faca observatie glumelor mele sunt cei carora le-am adresat aceste glume." - Absolut, insa ideea era alta. Ca nu esti tu in masura sa-mi spui mie ca nu am cei 7 ani de acasa, cand nici tu nu ii ai.

'daca interlocutorul meu isi da seama ca gluma mea contine conotatii sexuale, nu este asa inocent." - CIne a zis ca sunt eu inocent? Sergiule, ai citit raspunsul altcuiva? te-ai trezit bine azi?

"Cred ca nu am mai mult de 20 de glume ce contin conotatii sexuale din 2000 si ceva de raspunsuri, dar si aceste glume fac parte din latura umoristica." -Nu te contrazic, insa acel tip de umor, nu cred ca este pentru toti utilizatorii, mai ales cand e si foarte grosolan expus.

"Tu imi porti ranchiuna si spumegi de cate ori imi vezi raspunsurile bune. " -Cu asta chiar "m-ai dat pe spate", imi place ca te crezi asa superior...ce sa zic, modestia este calitatea ta principalathinking

'Daca vrei da-mi mesaj cu intrebari si iti zic eu ce sa le raspunzi, ca sa vezi ca eu nu-ti port ranchiuna, tolomacel." -Stiu si eu ce sa scriu, insa daca tot vrei tu sa faci lucruri in locul meu(ingeras mic), nu vrei sa te duci la munca in locul meu? ce zici, te bagi?

"Daca eu am o barna in ochi, tu ai toata calea lactee. Daca in galaxia noastra viteza maxima este de 300.000 de km pe secunda, in calea lactee din ochiul tau tolomacia se deplaseaza tot asa de repede?" - De ce ma rog? eu ti-am explicat de ce am spus aia, poti sa-mi spui si tu cum ai ajuns la concluzia expusa mai sus? si nu ma lua cu viteza luminii, doar pentru a arata ca vai esti tu "citit" laughing

"Whatever" :o, "degeaba ma raportezi, fiindca acest cuvant "tolomac" nu este o insulta, ci un alint." - nu te raportez si nu te mai stradui sa ma enervezi, ca nu-ti iese, in cel mai rau caz esti ca o musca care bazaie intr-una, iar la un moment dat se opreste(pleaca sau mai stiu eu).

Ca o completare, chiar daca eu ti-am inteles gluma si nu-s inocent(nu stiu cand am zis asta, asa ca te rog sa-mi spui) nu inseamna ca anumite "glume" ale tale sunt ok. Iar din ce am observat eu, mai nimeni nu ti-a apreciat acel tip de umor, decat acei 2-3 de care vorbeam mai devreme.

O zi faina

| LePotato a răspuns:

Eu nu ma bag, nu ma pun cu vajitoarele..., no no I don't want to see

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pe mine nu mă deranjează, m-a zis nimic de pufuleții mei laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Eu le dau chilotii mei, sa ii ia si sa plece.App, sunt boxeri, pentru curiosi

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

N-avem nevoie.
Nu este trecut pe lista. no talking

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu era nimeni curios. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca tu erai, stiu asta. Vrei sa vezi? Vrei, vrei?

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nuuuuu I don't want to see

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata,am vazut smug

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Sigur? Vad ca nici acum nu merge.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cum faci. Ia linkul asa cum este si pune-l cu copy paste sus in bara de cautari. O sa-i gasesti pe rockerii aia smug

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Si iti plac?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea... Hey, fiecare cu ce ii place smug

| Croampa a răspuns:

Nu ma bag man! laughing

chicken

| LaughingKarima a răspuns:

Ce revolta faci tu, ha? Parca te legasem de scaun pe tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai Karima le procura, eu doar ii spun ce se ia laughing.
Si am uitat de betoniera.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce barca iti trebuie? Nu va dau nimic, bagati-va maturile undeva si zburati de aici... hai repede pana nu imi dezleg iepurii.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Iete si lebaduta laughing Ohh dulce suspendare,ba, ma plictisesc in pana mea de lebada laughing Astia au glume penale, ce mai ma amuza daisy, sleep e dus cu pluta, mai apare pe la alte categorii dar rar.Treci dracu inapoi ca ne transformam in clubul cititorilor de carti laughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Dar ce? Trebuie sa ne dai tu barca? laughing
O luam noi. Cu tot cu vasle. Numai sa te dai jos din ea.
Langa ponton zici ca o gasim?

Stai, tu tii iepurii legati? confused
*Protectia animalelor whistling *

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ruki oricum nu cred ca e bun de ceva si de aia nici nu s-a chinuit nimeni sa scrie instructiuni de folosire.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu nu te iei de Ruki meu, ca daca-l pun sa urle la tine te baga in pământ O-O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O-O
Daca ii ascund microfonul e pierdut.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tsssss Ruki are plămâni de fier. E febetiunea mea. Poate urlu eu la tine. Sa stii ca fac si urat. :]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tsssss... Gata, ma duc sa ma ascund sub pat la mama.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl trimit pe Tedi dupa tine.

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu dau la nimeni lanterna mea!