| ȘtefiȘtef a răspuns:

* se acunde in dulap*
A plecaat?

| RockaruL a răspuns:

De ce ai pus intrebarea asta? Chiar atat de rau ai vrut sa ne sperii? Eu cel putin am vrut sa ma ascund sub pat, dar nu am avut loclaughing

| MeGustaaa a răspuns:

Vai mor de frica am facut pe mine

| Chiuaua a răspuns:

Mmaaaaaamiiiiii! crying

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Ajutor! M-am ascuns sub pat! Daca vine dupa mine ce ma fac?crying
Sunt speriata, ajutor! Bate cineva la usa sau ma degraba o zgarie. Daca este ea/el. Nu deschid. A intratttttt! Ajutorrrr!

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Ajutorrr! M-am ascuns sub pat! Ce ma fac daca vine dupa mine! crying Help meee! Bate cineva la usa, sau mai degraba o zgarie. Nu deschid! Aoleo! A intrattttt! AJUTOORRRR!

| unCalutz a răspuns:

Da
Cu siguranta
rolling on the floor

| Yo_6982 a răspuns:

Putin, putin.