| danycosty a întrebat:

Imi puteti da un link cu un cs online caruia sa-i functioneze toate obtiunile? Am luat cs bestial si nu poti nici sa te redenumesti.

1 răspuns:
| Tonijoint a răspuns:

La cs bestial merge.Doar trebuie sa intri in folderul unde ai instalat cs-ul->cstrike->stergi config.cfg.Apoi intri in cs din nou, si alegi optiuni multiplayer si schimbi numele.Incearca sa pui si comenzile iar deoarece unele s-au sters(deoarece am sters configul-se creaza altul nou automat).Si asta e tot