| anonim_4396 a întrebat:

Intindem capcane virtuale deci ne jucam intr-un fel dar cum putem sti sigur ca oponentul(a) nu se joaca si el(a)?

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mi se rupe daca se "joaca"! Inseamna ca este o persoana suspicioasa care mie mi-ar scoate peri albi. Nu m-ar interesa. Si inseamna ca are timp si se plictiseste.happy

| cornculapte a răspuns:

Nu prea putem. Incercam sa fim atenti in caz ca face vreo miscare gresita care l-ar putea da de gol, dar daca se stie ascunde bine, nu putem sti sigur niciodata.
Oricum nimic nu-i sigur in ziua de azi.

| thizizme a răspuns:

Nu stim. Tocmai asta face jocul interesant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine intinde curse cade singur in ele.fiindca se aduna multe. uite eu daca nu mint şi am un caracter drept, am un drum lin şi curat.vezi? una e sa mergi pi ulită si alta e pi şentru, pi asfalt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa le intindem in virtual? Nu este destul de mare ata din realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-au crescut aripi ingeresti dragalasule.