| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru @psiholoaga: De ce se intinde pateul?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Ha ha ha ce misto, am primit nefolositor si asta pentru ca pateul nu se mananca cu lingura?laughing
@psiholoaga:iesi repede din vizuina si lamureste omul, nu-l mai lasa sa fiarbalaughing

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pentru ca e tartinabilbig grin, insa depinde si de fiecare cum mananca, se poate manca si cu linguralaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Ar fi mai convenabil daca ar fi ca un jeleu rolling on the floor?

| psiholoaga a răspuns:

Imi plac provocarile, mai ales cand sunt originale. La asta am mai raspuns.
http://www.tpu.ro/......siholoaga/

| Razvan a răspuns:

Doamna psiholog raspundetibig grin
Va este solicitata prezenta urgent!laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dragii mei din pacate Legiuitoarea ne-a parasit, si-a sters contul, probabil din cauza disputelor care au avut loc pe TPU.Sincer imi pare rau, era un user deosebit.

| Ana213 a răspuns:

Toti sunt psihologi pe aici?hee hee

| Pho3nix a răspuns:

Iau amortit mainele si picioarele.

| sorin a răspuns:

@constantaproca,@ Legiuitoarea chiar si-a sters contul?

| Deea a răspuns:

Trebuia sa o intrebi la privat

| aisha01eu a răspuns:

O fi si el obosit. laughing

| biscuite a răspuns:

De trefla laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psihologii nostri nu sint expusi la glume bolnave.

| bobo404 a răspuns:

Doamna psiholog aveti un pacient rasp repede ca pune intrebari prea stupide si ne imbolnavim toti