| NightSasuke a întrebat:

L-a mai observat cineva,in serialul de pe Disney Channel,"Ciudateni", pe Slenderman?

Răspuns Câştigător
| LittleSue a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=V-0MMIKZKVM

Da da, stiu, ti-am ruinat interesul.

16 răspunsuri:
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Yep.
Daca il baga pe Slender intr-un desen animat, il baga si pe Mickey Mouse in Star Wars?

| NightSasuke explică:

Sa speram.

| Xtadelo a răspuns:

Nu ma uit la desene.

| Musique a răspuns:

Nu.

| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

Pai e numit ciudatenii, nu? smug

| suităr a răspuns:

Nu,dar in ce episod? sunt fan ''ciudateni'' imi place de Mablehappy

| suităr a răspuns:

Ooo...cand Dipper si Mable sunt in padure? Sau in pod?big grin

| NightSasuke explică:

In padure

| Ella01234 a răspuns:

Cine poate sa imi lase episodul cap coada pentru ca vreau sa il vad!

| Primpy a răspuns:

Frate, daca ai vazut imaginea cu Slenderman, e falsa. Scuze...

| RansleyGriswold a răspuns:

Ciudat... nu stiam

| NightmareMoon59 a răspuns:

Sfarsitul desenului e tare
stan are cele 3 carti si activeaza un fel de masinarie, arma futurista(din viitor) ca nu stiu ce face e prea misto faza

| Barbu_Alexandru_1999 a răspuns:

Ba nu are slender man nici o treaba cu ciudateni Dar faza cu ciudatenii este un desen satanic sunt 3 jurnale cred ca leai vazut cartea aia cu mana care arata ca un stop e jurnalu ala e adevarat a fost facut de un om sten desenu ala are un mesaj episodu cant stan prezice sfarsitu lumii si zice cumparati aur e adevarat e un mesaj desenu ciudateni se zice ca A este 1 si la generic cred ca ai auzit o voce care rosteste niste cuvinte foarte repede acolo este tradus de la coada ca capat in asa fel ca mesaju sa nu fie tradus e niste oameni au reusit si au tradus in romana si spune STEAN nu e cea ce pare asta eu nu stiu la ce sa refera ok mesajul este de ne inteles doar un expert poate descifra acel mesaj acea limba in care e facut toate chestile si scrisurile din jurnalul 2 si 3 nu mi se pare sa fie de pe pamant acel triunghi in care apare la inceputul desenului este un demon invocat de bil cheper *** e complicat ori cum ti-am spus si eu ce am auzit
puppy dog eyes si este intr-un episod in care ghiper pune un disc nu stiu unde si il da inapoi si zice acum esti sub puterea mea mintea ta este a mea mintea ta e a meawinking

| MaxSiAltele20072 a răspuns:

1.Este Ciudateni, nu Ciudatenii.
2.Eu l-am vazut pe SlenderMan, dar l-am vazut pe Bigfoot.

| MaxSiAltele20072 a răspuns:

Se zice Dipper, nu Ghiper!