| ArianaSara a întrebat:

Le stie cineva pe Ariana si Sara?
https://youtu.be/KtMrBewY_tk

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu le stie nimeni! probabil doua fetite de la cine stie ce sscoala sau grup de prietene.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu-ti mai promova plozii pe retelele media c-o sa le fie nasol RAU in viitor.
Presupun ca esti mama si nu una din ploadele din clip, deci sper sa intelegi cat de rau este.
Sugerez sa stergi cat mai repede canalul si sa va vedeti de treaba, eventual daca te sufoca si chiar te chinuie talentul de cameraman, filmeaza-le si pastreaza clipurile in cloud, nu pe Youtube, din nou, spre binele ploadelor si spre binele tau, ca parinte.

| BrokenAngels a răspuns:

Nimeni.