| mhn24 a întrebat:

Lol, oamenilor.
http://www.tpu.ro/......ic-si-cat/
http://www.tpu.ro/......g-cool-nu/

whatdafuck.uk

Pe scurt, fraţilor, rahatul a invadat întregul site din vina userului mhn24! Adică, am mai pus cam aceeaşi întrebare odată, dar, acum, sincer, TPU s-a transformat în http://i.imgur.com/74xpj.png

Vă rog, vă implor chiar, opriţi-vă.

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cretaker a răspuns:

Nu ai dovezi, Tudorrrr...nu ai dovezi...

| Pisicuța a răspuns:

@Tudorrrr da de ce nu recunosti ca e altau si ca il plagiezi pe cretaker pe blog mai ceva ca...mai rau ca.thinking nu imi vine nimic in minte

| Gentiana a răspuns:

Chiar ca asa este acum.Nu mai este TPU, este RPU.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Wtf. Cam scarbos!
Da, Tudorrr din punctul meu de vedere este micut si nu isi da seama ce scrie adica ce vorbeste. probabil ca vea sa fie remarcat de TPU
nu stiu cee sa zic
Despre comicul lui turdorrr este o scarbosenie, mia provocat greata

| nirvanacartof a răspuns:

Lol, bro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, bro. First se invinovateste Cretaker acum tu?

Hai las-o balta,
Daca stau sa ma gandesc ce vroiam sa zic era ca...
Ăăăă, nu mai conteaza ce vroiam sa zic, dar multam ca mi-ai acoperit id-ul.
Just joking, lasa-i sa faca ce vor!, Nu se vor opri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe... eu am la Tudor 4 de "r", nu 3.Si al doilea "comic" sigur nu e o mazgaleala? Eu m-am crezut mai mare al comicurilor can l-am vazut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia s-au inmultit mai ceva ca fanele Justin Bieber.
O sa se opreasca din "comicurile" cu rahat turcesc/romanesc doar cand or gasi ceva mai bun de copiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Innebunesc! Ala nu e blogul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doare capul...Ala nu e meu blog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca parola de la blog nu e NSXbswx5, nu e al meu.
P. S.: Am schimbat acum parola de la TPU, ca tot NSXbswx5 aveamlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat! Acum trebuie sa schimb parola si la HI5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, am schimbat-o a toate chestile la care am cont, numai ca sa va dovedesc ca ala nu e blogul meu!