| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Mai este cineva treaz la ora asta? big grin Cine doarme sa ridice mana sus! big grin

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Se pune daca ridic mana acum de dimineata? laughing big grin

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna adriana_sw33ty!, hehe!, Nb!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu de abia acum m-am trezit laughing

| adriana_sw33ty_angy explică:

@ psihoSex ma roade "insomnia"hee hee
@red_ribbon paiiii big grin sti tu faza aia cu " nu pot sa dormmm " crying big grin whistling

| adriana_sw33ty_angy explică:

@leinad daca nu dorm singura, nu ai vrea sa stii ce ridic laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor glm big grin

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Iar te roade vreo nedumerire?!

| betty17 a răspuns:

Eu ridic manahee hee

| lololololol a răspuns:

2 manutze sus! Tu c e faci la ora asta? waiting

| leinad a răspuns:

Dar tu cind dormi tii miinile sus? Nu am vazut intrebarea ta mai devreme, ti-as fi raspuns cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ridicat picioru, se pune?batting eyelashes