| syd2 a întrebat:

MARELE CADOU pentru cei de la T/A.
Poza de grup a categoriei T/A.

http://i.imgur.com/zvoOxVd.jpg

Sper ca ati iesit bine. Astept pareri.

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și așa a ajuns T/A în cele mai adânci peșteri ale iadului.

| RainmakerX a răspuns:

Mie imi convine cum am iesit rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Restul de la T/A? adica restul baietilor, fiindca fete nu prea vad thinking
asa-i?

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Exact, nu aveam sa te pun pe tine acolo love struck

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

I'm so smart smug

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Mi-au sters intrebarea aia, vorbim aici big grin Ce-ai mai facut zilele astea? Vrei o imbratisare? blushing

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Aici o sa apara greu raspunsurile sad ok,pai mai nimic, am stat cu fratele meu bolnav crying
DA, DA, DA, vreau >big grin

| raMLesS a răspuns:

Da' eu unde-s bă? Ai uitat de mine băi verişorule băi? rolling on the floor))

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Este inscripitia "restul de la t/a " esti pe acolo pe undeva,

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Bă da' vreau să fiu important, sunt un Ghoul eu sunt ăla care-l muşcă pe ăla de cap da? Ăla moare că ăla care sunt eu l-a muşcat pe ăla de gât de fapt şi ăla a murit.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

De unde sa stiu eu.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

E păi ştii acum amicul meu prieten, nu eşti tu frăţiorul meu paşnic care-mi lua mereu apărarea?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Restul t/a...sub centura!

| LePotato a răspuns:

Ai folosit font negru pe o culoare aproape neagra... Damn son!

| syd2 explică (pentru LePotato):

Se vede, se vede, nu-s probleme.

| Croampa a răspuns:

Da-pai tot timpu' eu-s dracu, nu? laughing

| syd2 explică (pentru Croampa):

Ai vrut sa te bag in gloata aia de nespalati? mai bine multumeste-te ca esti dracul.

| Croampa a răspuns (pentru syd2):

Lasa ca-i bun s-asa ca drac! laughing

| LaughingKarima a răspuns:

A iesit perfect poza! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super... Asta e a doua oara cand apar intr-o poza de grup a categoriei T/A. Deja ma simt foarte important.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Sășuca e foarte ironic xD. Nu esti de la T/A din cate stiu sau nu stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Din cate stiu tu nici nu erai nascut pe vreun cont atunci cand am pus eu prima intrebare la T/A, asa ca in restul de la T/A se gaseste un locusor mai retras si pentru mine.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Locusorul ala se numeste :Intrebarile lui Danteluta laughing

| SabinaQueen a răspuns:

Nu-mi convine sa fiu dintre resturi

| syd2 explică (pentru SabinaQueen):

Acolo nu erau fete din cate ai vazut.

| AtsukoKure a răspuns:

Deci eu is un nespalat din ala afurisit?

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

A fost o gluma doar.

| vaporwave a răspuns:

lol
cat sexism
nici acum nu-mi vine sa cred
de ce sunt toti cei din fata useri de sex masculin? de ce? hmm? de ce nu e nici o fata?
THIS IS Y I NEED FEMINISM

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Problema secolului 21...

| SuckTheGod a răspuns (pentru vaporwave):

De cand cu legalizarea homosexualilor... unii si-au luat-o in cap.