| ăăăă a întrebat:

Povesti de groaza.
Funda.
P. S. nu vreau link-uri!

4 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Sunt maxim de bun la inventat povesti. horror / erotice gen laughing unii prieteni / prietene ma pun sa le povestesc o gramada cateodata.

| Rapture a răspuns:

Intr-o seara.pe la 11-12 noaptea.eram singura.afara ploua foarte tare, cu tunete si fulgere.eram la calculator.ma jucam.ma mai plictiseam de joc.ma mai plimbam prin casa.ma duceam la geamul din sufragerie pentru a admira fulgerele. Ma intorc in camera.intru in counter-strike. dupa cateva runde se aude batand la usa.( nu uitati ca era 11-12 si ceva ). ma duc.nu era nimeni.pe hol se auzeau sunete ciudate. ajung in fata usii de la dormitor. o deschid incet.si cand intru in camera. AAAAAAA!
"Failed to contact game server"
A fost inspaimantator. a trebuit sa caut alt server. laughing

Ce zici?
Merita funda?smug
rolling on the floor

| Rapture a răspuns:

"Intr-o -seara-...pe la 11-12 -noaptea-."
rolling on the floor
Acum am vazut.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...Ai zis ca nu vrei linkuri.:D da totusi iti dau unul unde gasesti tot ce vrei!
www.spectrulrealitatii.ro

Întrebări recente