| Roby67 a întrebat:

Revelion 2011. Va invit pe toti. Rachete si bauturi pentru toate generatile am eu. Mancare si muzica am si eu, dar eu vreau mancare si muzica romaneasca, care nu am.
Cine vine si ce aduceti?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Eu vin cu peste facut pe gratar si un tort, ce zici? Ca bautura am o tuica de pruna si un vin rosu(Sange de taur)hee hee
La anul si La multi ani!
Ursulikabig grin

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vad, ca mancare avem destula (dar, poate, aduc totusi un cozonac, ceva), asa ca vin cu - http://www.youtube.com/watch?v=1eNFkzXEHUE (stiu, ca nu e tocmai vesela, dar e pur romaneasca).
Iar ca sa incingem totusi o petrecere adevarata - http://www.youtube.com/watch?v=mzLr0ksvsBY&feature=related.
La anul si la multi ani!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Eu vin cu băutura, de asta sunt sigură big grin.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Roby67 explică:

@Cristiana, esti bine venita in special cu sarmalele si cu raciturile, sa nu mai vorbim de un vin bun de Murfatlar happy
PS daca sarmalele mai au si o bucatica de carne afumata puse intre... off, ce pofta mi-ai facut

| Serena1993 a răspuns:

Eu vin cu gratarwinking
porc. pui ce preferi? mici!

si daca ursulika aduce tort prea bun si nu se satura tot TPUhee hee
aduc si eu unu sa fie acolowinking

la multi ani!

| pwp a răspuns:

Deja am fost invitata la un party happy

| Fifylici a răspuns:

Vin eu.Iti aduc de la mama un ceaun de sarmale si niste racitura asta daca iti place+ niste vin de la Mufatlar ca stau in Doborgea.
Multumit?

| Fifylici a răspuns:

Roby, te cred. Daca vrei iti mai aduc si salata de beouf facuta de manutele mele, nu ma laud sa stii dar imi iese si nemancata nu ramane.
Ce vrei sa iti mai aduc? Toba, caltabosi, cozonac, placinta cu branza facuta de mama si ravase si crema de zahar ars cu niste ciocolata rasa pe deasupra?
Aaaa da sa stii ca de Craciun chiar am avut niste bucatele de afumatura printre sarmale la rugamitea surora'mii si daca vin si iti aduc o sa am grija sa aiba special pentru tine afumatura.
Si nu in ultimul rand nu o sa uit sa aduc cu mine:
Un sincer La multi ani si toate cele bune pentru tine si familia ta.
P. S Daca tot vorbim de plecare ai de gand sa imi spui cum te gasesc?hee hee

| Angiutssa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dih729_02oM
@Cristiana, buna idee cu salata aia. E preferata mea =p~
Eu aduc suc, clar.Si un aparat foto.