| anonim_4396 a întrebat:

Sa inventat un nou tip deguma guma cu aroma de ********da:))
http://www.youtube.com/watch?v=FCjogz6IUNE&feature=relat ed

12 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

A mai fost postat,
@ady ai m-ai patit asa si la alte intrebari asa ca shut up and run to d/s

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Bai adi de cand a aparut net la ghena de gunoi?

| CastorR a răspuns:

@adyy95 nu te mai baga in seama degeaba. Tu nai ce cauta pe T/A.

| CastorR a răspuns:

@adyy95 fa ce vrei dar sa stii ca tu esti un fraier in ochii mei.
Si cu madica nu avem dreptul? Ce ai de gand sa faci daca te mai injuram si jignim? Te duci la politie si zici ca am incalcat legea? Sau te duci al ma.ta si plangi?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca stia maica-ta sa le foloseasca corect, si nu sa le mestece, acum erau mai putine conturi pe TPU. :d

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cum i-am mai zis si unei degustoare de prezervative(posibil maica-ta): Vezi sa nu faci infarct miocardic! big grin

| BogdyBogdan a răspuns:

laughing au prostit saracu copil

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Ady stai calm si nu mai visa sa gusti si tu "o asemenea guma" pentru ca ala e un prezervativwinking Si aia care au pus copilu ala sa faca asta sunt niste pusti fara minte oh go on... Nu e deloc amuzant. Baftawinking

| adyy95 a răspuns:

palade ovidiu:Bai inteligentule tu nu ai dreptul sa ma insulti asa auzi am cocalar imputit nu a pornitongue

| adyy95 a răspuns:

Bai mestecatoare de prezervative e mata auzi copil facut la norma ce esti

| adyy95 a răspuns:

Postez unde vreau si cum vreau asa ca daca nu va convine raportatima si sa-mi stearga contul pana atunci sa nu va aud da!?
si nu ma luati voi cu s ainventat net la ghena de gunoi nu aveti dreptul sa vb asa cu mine auziti? nu-mi pasa de voi nici de nimeni asa ca sa nu va mai aud jignirile la postarile mele daca nu va convine nu postati nimic eu pana atunci postez ce vreau

| adyy95 a răspuns:

Nu nimic de gernul asta si crede-ma ca ma doare fix in talpa pantofului ce crezi tu despre mine chiar nu ma intereseaza parerea ta si ijuratiam cat vreti voi ca nu ma afecteaza cu nimic