| crysstyann a întrebat:

Salut Imi spuneti si mie cateva farse pe care as putea sa le fac la prietenii mei ei imi fac mie dar eu nu am idei sa le fac si eu lor Funda celei mai tari farse.

2 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Se ia una bucata copil pe nume cristian, se baga in toaleta, se trage apa.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Lipeste o moneda pe jos ai sa fi surprins cati o sa se aplece dupa ea lipestele stiloul pe masa etc...
sau pune un chibrit in tigara parintilor tai
sau sa iei o farfurie pune hartie si dai foc si urla cat te tin plamanii laughing