| BalanAndrei23 a întrebat:

Spuneti-mi celae mai hazlii/caraghioase/zurlii bancuri. Cel mai bun caastiga fundizta

Răspuns Câştigător
| DuckDodgers0 a răspuns:

Dupa o noapte de amor dimineata femia scutura cerceful pe balcon iar prezervativul cade langa un mos care trecea pe acolo. Mosul se inchina si zice vai de generatia asta, la care femia zice: ce mosule pe vreme lu' matale nu se futea lumea?
Mosul: -Ba da, dar nu asa pana le cadea piele de pe p***

8 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Corona Virus este un virus comunist! A reușit să spulbere toate plăcerile capitalismului

| răspundtot a răspuns:

Ea: Sunt cea mai puternică femeie
Soțul : ne-am căsătorit acu un an
Ea: A moment of weakness...

| răspundtot a răspuns:

Bulișor și Măriuca, trebuie să-și compună o poezie în fața clasei :
Bulă : - Mărie Mărie, te aștept în vie! Să-mi faci niște must la sfârșitul lui august, după ziua ta când o veni și toamna...
- Bravo Bulă! Foarte frumos ( îl laudă profesoara )
Măriucă, rândul tău!
- Iubirea noastră e absurdă! Când mă trezesc tu ești la budă

| răspundtot a răspuns:

Bulă este angajat ca portar a unei crâjme din sat care face legătură cu autostrada happy Misiunea? Nimeni nu intră la WC, fără să cotizeze un (1) leu, iar banii vor fi folosiți pentru " îmbunătățirea condițiilor" big grin
În prima oră, Bulă făcu 20 lei de la bețivani, dar la un moment dat intră un francez și se-ndreaptă direct spre wc :
- Senjor Bulă, trebuie să mă duc la budă sau mă fac de tot cacao
- Taxa de WC 1 leu!
- Poftim 100 euro, ajunge?
- Scuze, n-ai 1 leu, nu mergi la WC!
Ștrulă e dispus să-l ajute pe sărman
- Pst, auzi? Buda e fix în spatele curții!
- Mersi!
- Ah, taxa acolo, e de 100 euro

| răspundtot a răspuns:

Bulă începe să plângă în fața clasei :
- Mi-am pierdut o batistuță, mă bate mămica! Cine are să mi-o dea, îi sărut gurița!
- Auzi Bulă, tu chiar săruți gurița oricui care îți găsește batista?
- Da Măriucă, pupațe-aș toată
- Batista ta e la Gheorghe, care-i sus într-un tei, i-ați batista și sărută-i gurița dac-o vrei

| răspundtot a răspuns:

Azi trebuie să fac ceva Foarte Important!
Las... o fac mâine, ca de obicei!

| răspundtot a răspuns:

În sat la noi, avem un vecin pe nume Bulă! Nu râdeți!
E mai prost ca-n bancuri big grin big grin

| EnderALin a răspuns:

Relatiile mele haha ah ha ha ha ah ahh ha ha