| asdD a întrebat:

Salutarii.:X
auzi am o problema la cs am si eu cs 1.6 si vreau sa joc in singel player.am luat de pe net boti ZBOT dar nu merge sadangry adica dau pe H add bot da in consola imi scrie unknou comand.
asa eu mai demult am luat de pe net un setup pentru cs tot cu boti si mi-a mers dar acum nul mai gasesc oaree dc nu merg zbot?
astept un raspunss
va rog sau daca nu sugeratimi alti boty plss :Xhappy care raspunde primul si corect ceaa mai mare funda
2mlaughing

2 răspunsuri:
| asdD explică:

Ba imi da unknou comand sau asa ceva.

| Anonymus314 a răspuns:

Da pune ma nene in consola
bot_add_quota [NUMAR]
si gata...