| mynameismada a întrebat:

Saluut!^^Uitati cateva desene facute de mine:
http://i.imgur.com/xIdMQQc.jpg
http://i.imgur.com/WjyxQ9P.jpg
http://i.imgur.com/hKqzHyM.jpg
http://i.imgur.com/m667i7z.jpg
http://i.imgur.com/6Kvk1s8.jpg
Ultimul este abia terminat.^^Am nevoie si eu de niste parer.^^
P.S:Stiuuu,suntem la T/A, dar vreau parerea voastra.:D

58 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Talent e clar ca ai...dar incearca si altceva in afara de anime.

Si posteaza-le pe devianart, sunt destul de multe persoane care pot sa iti dea un review de calitate.

| xMary a răspuns:

Fain. Bravo.

| TooSexyForYou a răspuns:

Primele 2 sunt preferatele mele :3.
Oricum, toate ti-au iesit foarte bine! Daca o sa continui o sa progresezi, so good luck!big grin

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nu-mi plac deloc.De ce?
1. Liniile groase, trase fără fineţe, care mă îndeamnă să cred că ai pus foaia pe monitor. Nu se vede nici o bază, şi, părul din primul desen, are linii curbe, nu are nici o formă.În poza originală, locurile negre trebuiau colorate, acum arată naşpa. Foaia e foarte boţită, oricum.
2. Aici la fel, părul e destul de strâmb.
3. Liniile de pe păr, faţa şi inimioarele. zici că le-ai desenat cu picioarele.
4. ăsta e mai reuşit, schiţa, dar colorul nu-mi place.
5.Coada fetei, e STRÂMBĂ, dar liniile sunt trase drept, după ce te ghidezi tu? a... şi buzunarele, la băiat, naşpa.

2 cu un punct din oficiu.

| Ashadow a răspuns:

Din cap sau reproduse?
Primul mi se pare cel mai reusit.

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

M-am inspirat din unele poze pe care le-am gasit pe net. big grinAnd i knowsmugL is so smexy.:XUnele sunt chiar asa cum le-am gasit.^^

| Ashadow a răspuns (pentru mynameismada):

Si are si ochii aia de emo somnoros, mistoace.

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

Daaa,pacat ca nu mai gasesc poza originala. sad

| Ashadow a răspuns (pentru mynameismada):

Pai caut-o! Doar nu esti detectiva degeaba.

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

Weeeeeh! Linistestete! Asta fac acum!

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

Http://weheartit.com/entry/56193922/via/animefreak16 Sooo, look! Here is the original!:D

| Ashadow a răspuns (pentru mynameismada):

Eu I-as fi facut si parul si unghiile negre, poate cateva umbre in plus dar merge laughing
Na, ca ma pricep si la criticat

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

Eiiii na, fa-l tu mai bine. no talking

| Ashadow a răspuns (pentru mynameismada):

Imi suna a provocare laughing

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

Punem pariu ca nu il faci mai bine?smug

| Ashadow a răspuns (pentru mynameismada):

Nu,ca mi-e frica laughing

| mynameismada explică (pentru Ashadow):

Haidee!smugCuraj gaina ca diseara-ti dau faina!laughing

| Fridăm a răspuns:

La anime'uri te pricepi, ti'au iesit binehappy.

| Iubibilăă a răspuns:

Jos palaria roz. Nu oricine reuseste sa faca astfel de desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie ultimul imi place cel mai mult.
Se vede ca te pricepi la desen, chiar daca faci si greseli.

| mynameismada explică (pentru anonim_4396):

Merci.^^Si,nimeni nu e perfect, nu?hee heePana si Leonardo da Vinci a facut o greseala cand pictat-o pe Mona Lisa.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare!

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Foarte frumoase desenele! Continua tot asa. Mai astept desene.

Răspuns utilizator avertizat
| Urpaniel a răspuns:

Mai vorbim când desenezi ceva adevărat, nu anime.
Fără supărare.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Sunt foarte tari, schiteaza-mi si mie unul care sa arate cam asa :https://www.google.ro/......https?/url

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Ai un talent impresionant! Te pricepi foarte bine! Mult succes in continuare!

| LiviuuuXD a răspuns:

Am glumit laughing)) sa stii ca sunt foarte reusite fata de mazgalelile mele..Booom eu nici macar sa trimit o poza cu desenele mele nu stiu... XD daca as avea aparat foto as face o poza si as sacaii google sa-mi arate cum trimit link-ul la poza XD ..Deci cum spuneam sunt dragute desenele :3

| AnyAnA99 a răspuns:

Te pricepi super la anime...ce sa mai spun? succes!happy

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Nu ai tu talentul meu, chiar acum uita-te la acest desen abia terminat. Se numeste ''Sensul Vieti' http://i.imgur.com/tcDafeF.jpg

| mynameismada explică (pentru BideuSeIntoarce):

Wow! Cat talent! O.O

| BideuSeIntoarce a răspuns (pentru mynameismada):

Stiu ma mandresc cu el smug

| mynameismada explică (pentru BideuSeIntoarce):

Cand o sa am sie u asa talent, ca al tau?crying

| AleDia a răspuns:

Ce super desenezi! Ai un talent deosebit! Tine-o tot asa!

| Bia2001 a răspuns:

Sunt foarte reusite, continua sa faci desene! big grin

| PPC a răspuns:

Sunt forte bune, continua tot asa.