| origamistu a întrebat:

Sambata asta plec la o nunta si presupun ca toti stiti de traditia de a fura pantoful miresei si de a cere ceva la schimb pe el.Acum eu vreau sa fac asta dar vreau sa cer ceva mai amuzant.Sa fie ceva ce se poate face in momentul respectiv, dar sa fie si comic in acelasi timp.Asa ca voi ce propuneti? Cea mai tare propunere primeste funda!

5 răspunsuri:
| RheaLustzig a răspuns:

Http://www.myfacewhen.com/100/ Ceri un blow job de la ginere

| Aislinn a răspuns:

Ii ceri miresei sa danseze la bara laughing

| iricool1996 a răspuns:

Celalalt pantof!

| mdany a răspuns:

Ceri in schimb chilotii miresei sau sutienul si il ageti in vitrina.

| DeathLord93 a răspuns:

Frate ai grija parerea mea l-am furat si eu o data si putea de ziceai ca esti la groapa de gunoi nu pe strada straight facestraight facestraight face: ai grija macar asigurate ca s-a spalat gagica pe copite pana sa il furi.
si in privinta a cea ce vei cere nu stiu zi si tu sa o pui sa ti arate chiloti habar n-am thinking oricum bafta