| Goangă a întrebat:

Si mai ziceti ca o are mica:))=)):http://i.imgur.com/t3wBS.png

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ime e cam frica sa dau click straight face

| Bya132 a răspuns:

*orbește*
Razvane, vrei să mă orbești de tot?

| pinguinuVerde a răspuns:

Sunteţi obsedaţi de poza asta... ţie ţi se pare mare lol? raised eyebrows

| NOBODY a răspuns:

Seamana cu un om

| JustMeBăi a răspuns:

Cred ca penisul tau e minuscul.

| WhiteWolf7 a răspuns:

NNNUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! De ce m-am uitat la aiaaa? Esti bolnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavvv.Du-te dracuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| Dean1996 a răspuns:

Jur că e a treia oară când văd poza asta, am început să plând când am văzut-o. După ce vezi poza îti vine să cauți pe net orice barbați, dar care s-o aibă mai marerolling on the floor
P.S: Gaycovski se mulțumește cu-atâta

| Anet a răspuns:

rolling on the floor) super tare, dar cand si-a facut schimbare de sexthinking

| Doodă a răspuns:

Îmi imaginez cât de mică o ai tu, dacă aia ţi se pare mare laughing.

| Goangă explică:

Am zis si eu sarcastic ca oa re mare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla nu e Justin Bieber. N-are cum, eu știam că n-are așa ceva.
E fake, nu se poate.

| Catalynz a răspuns:

In comparatie cu un vierme. mda e destul de mare. laughing