| Deea03 a întrebat:

Sooo... Deea [adica eu] se retrage de pe acest site care mi-a placut foarte mult [ adica i-a placut.tongue]

Probabil pana maine intrebarea va fi raportata... deci. Daca vreti sa imi spuneti ceva imi trimiteti in mesaj privat si daca va intereseaza va voi da si ID-ul.

De acum nu mai intru. Sincer vreau sa numesc niste persoane care m-au facut sa ma gandesc de 2 ori inainte de a lua aceasta decizie prin comportamentul lor: Ilove [stii foarte bine ca eu te apreciez]; mhn24 [imi pare rau ca te-am stresat pe mess laughing]; Bastet [si pizza cu rahat]; Mufla [si papagalul]; evident Cretaker; Loome [sper sa continuii cu campania] si mai sunt cativa.

Asta a fost. Va astept mesajele.

I miss TPU [acel TPU]

Pa pa!

[Pun la aceasta categorie ca sa vedeti cauza plecarii mele]

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Oare nu cauti tu mai multa atentie si nu vrei de fapt sa pleci ci vrei ca lumea sa iti spuna NU PLECA! Ma intreb doar.Bafta!

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Si mie imi este dor de acel TPU... dar nu renunt, vreau sa vad unde se ajungehappy

| Pralină a răspuns:

O sa ne lipsesti tuturor dar e decizia tasad

| Loome a răspuns:

Nu, nu mai continui. Uite ce a ajuns TPU, doar pentru ca unii din campanie au exagerat si au facut din tantar armasar.

| AndaWest a răspuns:

Deci in primul rand eu nu fac parte din acel ''tuturor'' caruia o sa-i lipsesti.nu te cunosc, pn la postarile tale in care o boceai pe lume nu am auzit de tine.eu iti doresc drum bun si bafta, nu iti mai consuma energia ca nu s-a intamplat nimic grav, asa ca nu te mai c-a-ca-ci pe tine si sezi dracul pe TPU ca tot o sa intri cu alt cont si o sa rupi din nou.asa ca ramai cu contul asta dk tot il ai, da-i inainte cu tupeu

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Inca un utilizator important pleaca, si eu vreau fostul TPU, acum este un dezastruI don't want to see, Bye:*

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

@Deea, da esti!

| Deea03 explică:

@LollipopBlack eu? importanta? nu prea cred...

| theorizer a răspuns:

Era o cearta interesanta pana sa vina @σяίgίηaℓ cu limbajul ei de mahalagioaica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi tu te plângi că nu-ţi mai place? Şi tu ai de gând să-ţi iei jucăriile şi să pleci? Of of of...

De care TPU vă e dor? N-am înţeles! N-aveţi de gând să încetaţi cu smiorcăielile astea? Cei mai mulţi din acest "grup" sunteţi pe TPU doar pentru a vă amuza(şi nu în cel mai decent mod), nu şi pentru a da mai des câte o mână de ajutor; am impresia(greşită sau nu) că vă credeţi zmeii site-ului doar pentru că aţi populat prea mult categoria Trivia/Amuzante în ultima vreme. Nu vreau să fiu răutăcioasă cu voi, dar exageraţi dragilor! Eu nu doresc plecarea nimănui, dar aş dori o schimbare din partea unora, pentru că e ceva care vă scapă, maică! Aveţi impresia că aţi fost "maltrataţi" pe nedrept... oare? V-am mai spus şi o mai spun încă o dată! O ordine aproape de perfecţiune pe acest site ar putea fi atinsă doar de administraţie, nu de utilizatori. Aşa e pe orice site sau forum care se respectă. Dacă dai dreptul utilizatorilor de a raporta... evident că iese pesmet din toată treaba asta, ca şi-n cazul "campaniei" voastre pentru că n-aţi ajuns să cunoaşteti faptul că "nu poţi avea încredere în oricine".

Încercaţi să mai înţelegeţi şi voi scopul site-ului... voi până acum n-aţi lăsat decât o evidenţă în a înţelege scopul vostru şi poate nici atât. Ori greşesc dacă îmi trece acum prin cap că acest site poate nu e locul potrivit pentru oricine?(la asta voi ştiţi răspunsul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOBODYFaceRevolutie, intotdeauna adevarul pare o afirmatie desteapta care de multe ori e greu de acceptat. Nu fac pe desteapta. Mi-am spus doar punctul de vedere cu speranta ca voi mai determina pe altii sa ia decizii mai bune. In ultima vreme dau numai de intrebari d-astea pe site.