| mikiscence a întrebat:

Stie careva unde a disparut emil manta?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin minte ca voia sa iasa de pe site. Poate c-a reusit? Sau poate se ascunde laughing Repede, toata lumea sa-l caute cu luminarea rolling on the floor

26 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Este pe Neogen...

lolita
| lolita a răspuns:

E aici mai, nu pleaca nici daca il dam afara in suturi, vrea sa franga cat mai multe imi pe aici laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Da mai era cu mine, la o partida de "scris poezii"laughing

lolita
| lolita a răspuns:

laughing

| ioanaa a răspuns:

Nicio sansa sa renunte Emil la TPU si la lumea asta controversta laughing nu Emil?hee hee

| ioanaa a răspuns:

Am incredere in Moony ca va avea grija de el big grin M-am mai linistit acum, stiind ca e cu ea si nu s-a pierdut pe undeva laughing

| ioanaa a răspuns:

Atunci sper ca nu te-ai suparat emi, de insistentele noastre sa apari big grin nu vezi ca toate eram disperate aici ca nu stiam nimic de tine? laughing

| ioanaa a răspuns:

@emil : pai daca te-ai dus in rai, pe mine nu m-ai chemat? sad M-ai lasat aici in casa, sa termin eu de spalat vasele si sa intind rufele ce le-am spalat? laughing

| ioanaa a răspuns:

Emil, sarutul a fost profund, dar cantitatea cam micawinking mai era nevoie de unul pentru a ma "inalta" si eu alaturi de tine tongue

| anonim a răspuns:

Mikiscence, tocmai ii scriam poezii la lolita.si era atat de placut..., insa acum am venit, sunt aici.chiar ma intrebam si eu despre tine unde ai disparut de nu mai dai nici un semn de viata.mai ales ca sicilia este cam periculoasa.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@ioanaa-dupa pupicii tai, am ajuns in paradis, iar acum m-am reantors.era atat de minunat!winking

| anonim a răspuns:

De ce, esti radioactiva?rolling on the floor

| anonim a răspuns:

Vezi ca nu prea ai timp cu acei mafioti sa te mai si stresezi.sunt cam rapizi.rolling on the floor
si multumesc pentru urare.si eu ma bucur nespus de mult ca ai revenit, cu toate ca in ultimul timp nu prea ai mai servit TPU.happy

| anonim a răspuns:

@ioanaa-in paradis mergem numai impreuna, ioana.nu ar fi la fel de interesant sa merg singur, indiferent de ceea ce mi-ai face tu.deci...,sa inteleg ca sarutul meu nu a fost atat de profund incat sa te inalte la cer?winking

| anonim a răspuns:

Mikiscence, tu intra, ca te ajut eu sa iesi.insa nu cred ca iti vei mai dori tu sa iesi cand vei observa cat de bine te simti.
@ioanaa-abia astept ca la urmatorul sarut sa plutim amandoi spre paradis.

| anonim a răspuns:

@oana-eram cu tine, de ce nu spui adevarul.laughing

| moonY a răspuns:

E cu mine, stati linistiti, e pe maini bune

| kh1ss a răspuns:

Pai n-a disparut :p

| mikiscence explică:

Ma speriasem!laughingcredeam ca ne-a parasit

| mikiscence explică:

Ati vazut... emil e online si ne ignora... vrea sa vada cine e preocupat pentru el...smecher!

| mikiscence explică:

Lolita pe tine te cred, ca sunteti amandoi in spanialaughing

| mikiscence explică:

Emile or fi astia mafioti dar si eu am metodele mele de autoprotectie! la cata ura am pe ei. fereasca dumnezeu sa se atinga unul de mine... ii moare si familialaughing

| mikiscence explică:

Bine ai revenit emil! credeam ca te-ai apucat de trafic de nu mai ai timp de TPU!laughing

| mikiscence explică:

Sunt rea cu cine ma streseaza! devin agresiva!

| mikiscence explică:

Pai da emile... ce zici tu...am catel mic deci probleme!laughingsi lumea mai si munceste ca sa zicem asa! si mi-e frica sa intru ca nu mai pot sa ies.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Luuuummmmmeeeeeee... a dispărut emil manta?
Este aici, îl recunoști.
A ales o formă scurtă: Emil și mai are și o poză drăguță la avatar. Îmi place mult.
Pa, pa.