cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Stiti vreun site cu haine pentru fete stramte?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Stramte... unde?laughing

| anad a răspuns:

Un site cu haine si stramte si scurte, iar fetele sunt stramte, dar zic ca ar fi pacat sa le largesti! http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-costume-de-baie.html

| Arthur a răspuns:

Ţi-aş putea da un site pentru fete largi la schimb cu unul pentru fete strâmte, dacă faci rost.

| Vizitiul a răspuns:

Iar vor fetele sa-si scoata popoul si sanii in evidenta!

| hândel a răspuns:

Şi dacă nu se găseşte, nu-i problemă! Mă sacrific eu să le dau fetelor puţin "volum". big grin

| cretzufinish a răspuns:

Stramte unde?laughing Ai putea sa le largesti tu si sa le imbraci de la magazinele XXL, de la "Grasi si grasuti" (un magazin din oras) big grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am masurat cat de stramte sunt, dar in mod sigur nu poti bate din palme "acolo":http://www.mayra.ro/......tregi.html

| asdffghjjkl a răspuns:

Fetele sa fie stramte sau hainele? laughing
Asta e ca si cum ai spune "Vand patut pentru copil din lemn" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne pare rau, n-avem. Daca ne intoarcem cu zeci de ani, ne saturam de-le magazine big grin.