| anonim_4396 a întrebat:

Sunt multe adevaruri pe lumea astea, dar 6 sunt esentiale.ai idee care sunt?winking uite'le:1.Nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba. 2. orice om a incercat asta si nu a putut. 3.acum ai incercat si tu. 4.1'ul adevar e o minciuna, dar ai incercat si u. 5.acum zambesti. 6.inca mai ai un zambet in coltul gurii...:-))

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

1. Am incercat si am putut.
2. Ce am zis la 1.
3. Da acum zambesc.
4. Sasele e fals, fiindca nu am un zambet in coltul gurii.

daniela
| daniela a răspuns:

Sac nu am incercat pentru ca stiam ce urmeaza

| hamsterx a răspuns:

Le stiu pe astea laughing dar nu cred ca astea sunt cele mai esentiale big grin in fine, draguta intentia de a ne inveseli seara :pbatting eyelashes

| BLeH[RO] a răspuns:

De la 3 incolo --> nu am mai citit.tonguebig grin

| Bruneta Cu Ochi Albastrii a răspuns:

Era altcumva

era asa:

sase adevaruri in viata:
1.nu poti sa-ti atingi toti dintzii cu limba
2. orice prost a incercat asta dupa ce a citit
3.primul adevar este o minciuna
4.zambestiin momentul de fata
5. vrei sa-i spui asta si altcuiva
6.inca mai ai un zambet pe fata