| PinguinuL a întrebat:

Tot timpul mi se intampla asta :(. Voua?
http://i.imgur.com/HUd7g.png

Răspuns Câştigător
| KittyLoveBastet a răspuns:

Și nu știam de ce colegii au lipit scaunul meu cu super glue de podea...

25 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Și mie sad

(paranteză dedicată roboțelului care i se pare că am prea multe majuscule)

| Bya132 a răspuns:

@Jelli, poți să cazi și din pat, no problems!

| Bya132 a răspuns:

@Jelli, dar eu te cunosc drept: Gigi Mușchi!

| Bujîe a răspuns:

Mi se întâmplă asta de minim 2 ori pă zi.

| Comy a răspuns:

Eu nu cad de pe scaun.Eu ii fac pe altii sa cada big grin

| Gumã a răspuns:

Fain,da si mie. Pinguinul de la avataru' tau o sa faca pe el daca mai bea mult!

| Pisicuța a răspuns:

*cade* au. *se ridică și se așează la loc*
Nu, nu, niciodată.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Asta i se intampla lui Sosetutabatting eyelashes de cand o dat cu acpu, s-o dilit saraca

| Dumnezău a răspuns:

Da,doar ca eu ma duc pe-o parte ca stau leganat pe stanga.Nu cad pe spate ca sunt indianul mana-iute si ma ridic repede inainte sa cad smug

| Popcorncubranza a răspuns:

Mie nusmug Io pic din picioare ca e mai misto...

| Frunziix3 a răspuns:

Decat o data in timpul pauzei.

| Frunziix3 a răspuns:

Si oricum stau in pat cu laptopul!

| ιяιηυк a răspuns:

@Myworldpink îmi fură cuvintele de pe tastatură! *îi curge o lacrimă*

Pe ea! Prindeţi-o!:-w

http://imgur.com/9mzrj

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Eu am d-ala cu roti ca-s mai smecher

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Mie nu mi se întâmplă aşa ceva pentru ca am scaun cu roţi!

| Dannalc a răspuns:

Mie niciodata

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Si miecrying

| stilferlo a răspuns:

Foarte tare fazalaughing))))))))
Si mie mi se intampla mereu

| EdiT a răspuns:

Mereu laughing

| IIII a răspuns:

rolling on the floor Am păţit de 4 ori în viaţa mea laughing dar ştiu că e foarte dureros...O colegă de-a mea cade în fiecare oră şi o adunăm de pe sub bănci laughing bine că nu-şi rupe gâtul big grin

| Maria250397 a răspuns:

De obicei ma doare fundu' de la atata stat pe scaun si ma ridic singura :)), da' daca imi e prea lene...mi se intampla sa http://i.imgur.com/HUd7g.png :)).App sunt fana a "episoadelor "tale...ff tari :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau în pat cu laptopul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bya132, bine dar nu mă legăn cu patul. Îți dai seama ce forță mi-ar trebui...

| Mihai112_2526 a răspuns:

Am laptop, stau in pat deci nu are cum sa mi se intample astalaughing

| IkilledKenny a răspuns:

Cred că e singurul comic la care am murit de râs.