| Emma_4135 a întrebat:

Tu ai prietena/prieten cu care nu esti prieten/a si esti prieten/a cu el/ea?(t/a)

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mai exista si alte feluri de prieteni?

| Musique a răspuns:

Prea multa logica I don't want to see
prefer: sunt prietena cu prietenul ei,si prietena ta, si prietenul prietenei mele, a si prieteni prietenilor prieteniei noastre.
da si asa te induce in eroare oh go on

| PastilăBă a răspuns:

Ce măă?
Ce'i cu prietenu` meu?waiting

| sabilopod a răspuns:

Nu.

| レクス a răspuns:

Daca vrei sa te referi in sensul asta:daca aveti o prietena/prieten care iti este si prieten si dusman in acelasi timp...atunci da.Am o colega care este exact opusul meu.Eu sunt cea timida si cuminte, iar ea e nebuna si plina de energie si cu multe fite.Suntem ca "Perry si Doofenshmirtz"(sper ca asa se scrie). Clar ca eu sunt Perry xD

Am o prietena/prieten cu care nu sunt prieten/prietena si sunt prietena/prieten cu el/ea. Poftimstraight face

| auroraa a răspuns:

Daaa am insa el/ea nu stie ca e prietenul/prietena care nu e prietenul/prietena mea dar sunt prieten/prietena cu el/ea kiss

| Biscuiteeee a răspuns:

@xPuştoaicăÎlPlacePeComeandtellmesomething

Dubi Dubi Duba
Perry!
El e ornitorincul
Oricand il scapa voinicul
Dubi Dubi Duba
Si pericol de apare
El nu se va da inapoi
Mai mult curaj nebuun
Cand el poreneste chiar acum
Si fetele cad cand ii aud dintiala crrr
Perry, Perry cel genial
Poti sa-i spui Agentul P
Peryy iti spun poti sa-ï spuI Agentul P.
. Agent P!

Nu pot sa cred ca te uiti la eilaughing!

| marishkanu18 a răspuns:

Mda am un prieten cu care nu ma inteleg ca,, cu un prieten dar totusi sunt prieten cu el pentru ca are banii.tongue