| AnaCelebrity4Ever a întrebat:

Uitati cum a ajuns tara noastra :
http://www.tpu.ro/......ania-xd_1/

7 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Romania ii frumoasa ce ai tu de acolo?
Au ajuns oameni faimosi din tara noastra!
Ca uni retardati se imultesc la d/s e altceva...

| Bitzy a răspuns:

Buna AnaCelebrity4Ever! Tara noastra... obsedata sa faca cat mai multe evenimente ca sa aduca doar un om intr-o tara ce sigur nu are bani sa plateasca nici pentru. o cioara ca sa? cra-cra? acest om nu
are absolut nimic mai special decat noi si totusi nimeni nu face evenimente in cinstea noastalaughingP-pa!

| auroraa a răspuns:

I don't want to live on this plannet anymore!

| Claudiw a răspuns:

Îl împuşc eu dacă vine în România big grin, da' nu avem noi norocu' ăsta... sad

| Macriii a răspuns:

Uuuuuuuuuuuuuuu Justin eu cu siguranta NU o sa particip Eu l`as da afara daca ar veni!

| AnaCelebrity4Ever explică:

@iuliciiiiu mie una nu imi pasa multi si-au batut de asemenea joc de mine

| bxxt a răspuns:

Din cate observ. Clima.relieful.sunt aceleasi. Care e schimbarea in Romania?
Nu e frumos sa radem de altii. cred ca si tie ti-ar displacea sa vezi cum altii fac misto pe urma ta! Acest site se numeste TPU(toti pentru unul) si cred ca ar trebui sa fim mai ingaduitoriwinking