| IamIce a întrebat:

=))Va place Unguru` Bulan? www.ungurubulan.ro

Răspuns Câştigător
| Andromedda a răspuns:

Si mie imi place de c8illaughing
F:C8ile hai in casa ca ploua!
Cbig grina si afara plouarolling on the floor

24 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Oooo da laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da.Si cel mai mult imi place vocea "copchilului" laughing

| IamIce explică:

Se zice c8ilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da :X. E foarte tare Unguru` Bulan rolling on the floor. Si mie imi place vocea "c8chilului"laughinglaughinglaughinglaughing.\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Mai parapanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratica si Co8ilu sunt ceva de groaza rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal is cele mai tari glume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi iau chiar tricou cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... sunt foarte comici. Mai ales fratica cu trabantul lui laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F:Ce faci ma nacaz?
C:Fac o baierolling on the floor
F: Esti in baie
C:nu! is in fata bloculuirolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar dar la urmatoarea trebuiesa fiti mai prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beton...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur c8chilu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e noua si tare

fratica: ho domna nu va impingeti ca suntem oameni ce naibadoamne iarta-ma ca am pacatuit

gusteru:mai incet ma ca speri enoriasi

fratica:bai gustere da deja am picioarele ca bostani de cat mo calcat babele astea

telefonul:brrrrr

fratica:da

unguru bulan:unde esti fratica

fratica:cu gusteru stam la coada la moste

unguru bulan:ce moste ma

faratica mostele sfintei parascheva ma

fratica:stai un pic ma

fratica:bai nu van pinjeti ma ca si ios credinciaos

fratica: domne iarta-ma

unguru bulan:da cei acolo la moaste

fratica:bai vi te rogi aprinzi o lumanare si te ajuta in viata

unguru bulan: cu ce te ajuta ma

fratica:pai de exemplu eu vrea sa nu mai fiu asa a dracului

fratica :doamne iarta-ma

unguru bualan: si gusteru c evrea

fratica:el vrea sa ia rapidu campionatu

unguru bulan:pai pentru asta trebuie sa mearga copos la moaste la moastele sfantului opsait

fratica:bai tomai negredinciosule ar trebui sa vi si tu la moste sa te scpe de patima alcolului

unguru bulan:da ios betiv

fratica nunu esti decat o damigeana de palinca in fiecare saptamana

unguru bulan: no da aia o beu de sete

fratica: no tomai sete

telefonul: brrrrr

fratica:no stai putin ca mo sunat ce8ilu

fratica:da

ce8ilu: tot la coada la moaste sunteti

fratica:da

ce8ilu: no vedeti ca parascheva are cont pe facebook

fratica:pe facebook?

ce8ilu:puteti sa scrieti acolo ce dorinta sa va indeplineasca si gata

gusteru iama ia ca am intrat cu telefonul pe oaierlesu mitropolie ia altar 2

fratica:mersi ma de minitehnicus crefincio hai te pup

gusteru:ia ma gasit send parascheva of iasi

gusteru: ia are 5000 de preteni gigi becali [ips]daniel

fratica:inalt prea sfintia sa [ips]

fratica si culmea ca are doar un metru 75

gusteru: ia geims hedfild merlin menson

fratica ia vezi ce are pe wool pe parete

fratica na scrie acolo nnn bani nnn vila nnn piscina

fratica no acu da sa pup

gusteru telefonul?

fratica poza! poaza de pe telefon

fratica muaa

fartica pupa si tu

gusteru muaa

fartica da telefonul ia sa facem un bisnis aici

gusteru no da ce faci

fartica lume lume cine vrea sa pupe moaste pe facebook?

fratica un leu pupatu ho eneoriasilor cai baterie pentru toti

fratica super oferta la trei pupaturi primesti unu gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binentelaes ca da, ma face sa ma simt bine
aqseasdasdadf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da f mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place. Iauzi "Nenea imi cumparati rinichiul? Ca n-am nevoie de doi ca sa fac pipirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super.

| alexdacul92 a răspuns:

Tare Unguru Bulan rolling on the floor)
o faza veche, dar super tare laughing

Fratica: Baaa! Baaaa! Ungure scoala repede c-o venit inundatiile peste noi baaa! Ungureee, unde esti baaa, vai cat o plouat baaai! Noh, bai, dar unde-i Unguru? Cata apa, ajutooor!

(o bataie-n usa, vine copchilul)

Copchilul: Nenea, ma picura ceva de la dumneavoastra!

Fratica: Buna dimineata! Ia cata apa-i aci! Treci inauntru si nu mai pierde vremea! Ia-ti cizmele de guma s-ovinele-n mana (parca) si apuca-te de scos apa!

Copchilul: Nenea, da' nu pot ca mi-e pana la gat apa!

Fratica: Tu vrei sa te sustragi? Vezi ca te ciuflim! Hai baga! Tu cauta-l pe ungur ca nu stiu unde-i, ca eu sun intre timp la inspectoratul pentru situatii de urgenta!

(formand numarul de telefon): Si telefonul, totu-i lecea!

Doamna de la inspectorat: Mda...

Fratica: Doamna saru-mana mi s-o inundat casa, va rog, ajutoor!

Doamna de la inspectorat: Unde stati?

Fratica: Pe Electrolizei 0, cred ca toata strada-i-inundata, dar n-am apucat sa vad! Trabantul meu nici nu se mai vede, tabloul meu cu Bruce Lee deja-i varza si nu-l gasesc pe ungur... Haideti urjent va rooog!

Doamna de la inspectorat : Ce varsta aveti?

Fratica : Da' ce conteaza doamna? Mi-a ajuns apa deja la termometru... Ioooi, ce ma gadila!

Doamna de la inspectorat : Parintii dumneavoastra sunt acasa?

Fratica: Doamna, vi se pare ca-s copchil, da' vreti sa va dau o plesa dupa cap?

Doamna de la inspectorat : Copchile, te rog sa vorbesti adecvat, da' nu ti-e rusine?

Fratica: Da' eu nu-s copchil tu, ca deja ma disperi! Noh, trimiteti odata pe cineva sau il sun pe Jiji sa ma ajute el?

Doamna de la inspectorat: Colegii mei isi termina cafeaua si vin imediat, bine? Pentru orice eventualitate reveniti totusi peste o jumatate de ora!

Fratica: Apoi, sa te inghita apele si bete-ar canalele, oligofrena ce esti! (tranteste telefonul). Noh, ma dar pana vin astia mi se dizolva trabantu', televizoru' deja s-o puscat dar unde ma uit acum cu Unguru la marele derby in week-end?!

Copchilul: Da' nenea Unguru unde-i?

Fratica: Ioi mai chiar, nu l-ai gasit?

Copchilu: Nu!

Fratica: Nu-i in baie? Ia! Ioi, Ungure, mai ghibol, da' tu ti-ai dat drumul la apa-n baie si-ai dormit mai?

Unguru Bulan: Nu!

Fratica: Cum nu mai schilopatule?! Treci aci ca te sparg mi-ai inundat casa!

Unguru Bulan: Ioi, Fratica, iarta-ma te rog!

Fratica: Noh, stii ce? Ca sa-ti platesti paguba, treci, pune mana si scoate apa din casa!

Unguru Bulan: Bine Fratica, bine...

Fratica: Acumaaa!

Unguru Bulan : Dar nu bem o bere intai?

| madalin243 a răspuns:

C8ilu' : Sãru-mâna!
Frãticã : Servus. Cum o fost la ºcolã?
C8ilu' : Exceleeent! Tocmai am aflat cã mâine nu facem ore.
Frãticã : Cum sã nu faceþi ore? :O
C8ilu' : Îi sãrbãtore.
Frãticã : Ce sãrbãtore? :-J Îi marþi bãi.
C8ilu' : Îi Sfântu Mihai.
Frãicã : Bã?! Tu mã crezi prost? raised eyebrows
C8ilu' : Da. Di ce? big grin
Frãticã : Poftim? x(
C8ilu' : Adicã nu nu. nu nu. serios nu.hee hee scuze
Frãticã : Sfântu Mihai îi în noiembrie! Noi sântem în...
C8ilu' : Februarie.stiu!
Frãticã : ª-atunci? Mã duci cu zãhãrelu'? frustrated
C8ilu' : Nuu! Îi alt Sfântu Mihai. Sfântu Mihai Eminescu.
Frãticã : Bãi copchile tu trebuie' sã ai o pãrere foarte proasta despre mine de mã minti asa.
C8ilu' : Nuu.neaparat.
Frãticã : Ce Sfântu Mihai Eminescu mãã? raised eyebrows Cine o mai auzit asa o prostie?
C8ilu' : Pã cuvânt noh. Da' nu vã mai uitati la stiri? O sã punã sãrbãtoare legalã in calendaru' ortodox.
Frãticã : Bã eu am inteles. O fost mare poet. Într-adevãr. Da'. sfânt?! raised eyebrows Tu sti mãcar o poezie de la el?
C8ilu' : stiu. "Cãlin".
Frãticã : Ia zi.
C8ilu' :"Iubita mea, cu ochii ca cafeaua,
Cu buzele ca carameaua,
Cã când te vãd mã apucã dorul,
Cã-s ca Cacalin nemuritorul"
Frãticã : Asta nu-i Eminescu! Îi varianta remixatã : "Cãlin-mesinger edit".
Unguru' Bulan : stiu eu una, Frãticã, de Eminescu.
Frãticã : No auziti. stie Unguru' o poezie de Eminescu! Unde-i cutâtu'? Sã crestez grinda.
Unguru' Bulan : "Scrisoarea III-varianta scurtã".
Frãticã : Domne cât îs de curios.
Unguru' Bulan : Te hogy Mircea? Neeem. laughing))
Toti : rolling on the floor))))))))
Frãticã : Gura bã! angry Liniste! Vã bateti joc de Eminescu.
Gushteru' : "Ungure, ungurutule
Ce mai faci, drãgutule?
De când bere n-ai bãut
Douã cornie ti-o crescut." laughing)
Toti : laughingrolling on the floor
Frãticã : Gura bãã! x( Vã dau afarã! sitt! Mucles! Ce Sfântu Mihai Eminescu vreþi mã? Cã nici nu i stiþi poeziile. Dic ãstia. :-J
Gushteru' : Da. cã precis domnu' Frãticã le stie pe tote pe de rost. :-J
Frãticã : Pãi sã sti bãi ceacanãule cã stiu "Luceafãru' ".winking
Untguru' Bulan : No. eu nu cred.
Frãticã : "Coborã jos, luceafãr blând.coboar.coborã. ããã
Gushteru' : Nohh. smug
C8ilu' : Hopaa! smug
Frãticã : Ããã :-s. aºa ceva era noh. :-J Da' bã oricum.
Gushteru' : Da' ºtii care-i cea mai scurtã. da' cea mai scurtã variantã la "Scrisoarea III"?
Frãticã : Nu!
Gushteru' : Fi atent.mere Baiazid la Mircea : "Ããh? raised eyebrows" "Nehh. :-J"
Frãticã : Eºti un prost bã Gushtere. Totã viaþa ta ai fost aºa. Incultule!
Gushteru' : No scuzã'mã. :* Ia sã ne uitãm noi un pic la televizor. sã ne cultivãm.
Frãticã : No a a. [-x Nexam televizor astãz. Astãz i sãrbãtore.winking C8ile! Treci la teme cã mâne meri la scolã.
C8ilu' : Da' o sã fiu numa' eu în totã scoala. sad
Frãticã : Nu mã intereseazã! Te duci singur!
Unguru' Bulan : Da' ce sãrbãtore i astãz?! raised eyebrows
Frãticã : Îi Sfântu Ion!
Gushteru' : Care Sfântu Ion? :-J Alã o fost în ianuarie.
Frãticã : A a a [-x. Îï Sfântu Ion...Creangã. rolling on the floor)))

rolling on the floor da