| Little Kid a întrebat:

Voi cum puteti sa puneti smileuri(emoticoane sau cum se scrie)..de exp: laughing:pbig grin:X:*

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vad ca tu stii, deci ar trebui sa ne spui laughing

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O sa las niste link-uri cu emoticoanele, care pot fi folosite pe TPU, desi cateva (foarte putine) din aceasta lista nu functioneaza: http://www.fetesibaieti.ro/yahoo.html si inca un site asemanator http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/ . Sa fii atent/a, sa lasi un spatiu inainte si dupa fiecare emoticoana. In caz contrar nu iti va iesi ceea, la ce te-ai asteptat. Emoticoanele sunt formate din semne, iar aici, pe TPU raportul intre minuscule si semne + cifre + majuscule este limitat. In concluzie, daca vei dori sa folosesti mai multe emoticoane intr-o postare scurta, nu vei fi lasata sa faci acest lucru - robotelul modereaza totul automat. Inca o remarca importanta - emoticoanele nu functioneaza (raman ca semne), daca sunt folosite in aceasi postare cu un link. Ca dovada - :D , 8-> (apar asa, pentru ca am folosit link-urile in aceasta postare). Cam asta e tot, ce ar trebui sa stii, inainte de a folosi emoticoanele. Succes!

cami
| cami a răspuns:

Pai...cum ai putut si tu sa le pui.tongue (in intrebare)

| psiholoaga a răspuns:

Exact asa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai si u le-ai pusbig grin

| maryana5 a răspuns:

Loool rolling on the floor

| andi a răspuns:

Suflii in degete si apoi apesi cu ele tastatura la calculator!winking big grin kiss

| Bianca26bb a răspuns:

Simplu! Chiar si tu ai facut tongue!

| Little Kid explică:

Ups...nu mi-am dat seamalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi u cum le-ai pus in intreabelaughinglaughingd'oh ticuleee cu oamalaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(mooning)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide sa va arat ceva tuturor ( daca nu stiati )
pe messenger cand intri si rimiti cuiva : "(ca)"
apare un pupic
ca acel care face asa : ":*"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, pur si simplulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(bug)

| Negru_Rodica_1999 a răspuns:

Din minte le luam