| Faranume242424 a întrebat:

A cumparat cineva bilete de avion sau transfer prin aerobilet? As vrea sa cumpar dar nu stiu daca sunt seriosi..Pe Facebook sunt verificati, au o mare parte din recenzii cu nota 1 si nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| goguPatent a răspuns:

Alege odata o destinatie si cumpara biletul ala, ca ai umplut TPU cu intrebari despre avioane si probabil in realitate nu te duci nicaieri.

Cat despre intrebarea ta, nu inteleg de ce ai cumpara de la intermediari bilete de avion si nu direct de la compania aeriana