| GreenSky a întrebat:

A fost careva la Hajduszoboszlo in Ungaria? pareri, ceva...
Vreau sa merg saptamana viitoare...

5 răspunsuri:
| ShadowGrl a răspuns:

Da e cool e asa mistooooo hotelurile sunt deluxe... piscine peste tot...ptreturi...imh asa si asa... dar in rest te poti distra la maximmmm majoritatea sunt romani si unguri inteleg romana cat de cat ca sa nu mai spun d evanzatorii unguri... aproape stiu romana la pefectie...mai sunt si alte statiuni cum ar fi Albena nisipuriel de aurr si altelee... dar e tare unde te duci tu bye si vacanta placutaaaaaa!

| cucubauuu a răspuns:

E ok. ieftin, conditii daca sti sa cauti, e oricum mai bine decat la bolile felix

| andra95 a răspuns:

Ceau Pink, eu nu am fost, dar a fost o vecina si mi-a povestit tot... dupa mine a fost super frumos si mi-a aratat o multime de pozeeee ...super frumoase... Cand vi sa ne spui cum a fost! Drum bun si Distractie placuta!

| ale_6601 a răspuns:

Daa. Du te! e superb! Tocmai ce m am intors de acolo. Ieftin, curat si frumos! Distractie placuta!

| George_1890 a răspuns:

Daca vrei cazare iti recomand http://hotelhajduszoboszlo.ro
Am facut rezervarea la ei pe site, mi-a raspuns un domn foarte prompt, am platit un avans pentru cazare si am gasit ce am vazut si pe site.
Sunt tare de treaba, primesti si card de fidelitate cu care ai reduceri la restaurante, go kart, etc