| dansk a întrebat:

A fost cineva dintre voi in SUA? MI-ar surade ideea de a calatori acolo, dar nu stiu unde este mai frumos si mai interesant sa ma duc...De asemenea, ma gandesc si la aspecte cum ar fi unde e mai ieftina si variata cazarea, unde se mananca ieftin si bun, etc. Orice sugestie pe tema asta e bine primita!

4 răspunsuri:
| adrian_1438 a răspuns:

Ami pare rau sa iti spun ca stiu raspunsul este nu stiu

| gabrielutzu a răspuns:

Eu am calatorit in Rusia si crede-ma este mult mai atractiva decat SUA, nu te intereseaza o excursie acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sugestie practica : intereseaza-te mai intai cum se obtine viza de turist pentru SUA!

| mircea a răspuns:

Cum intri, a doua la stanga......acolo este si unchiul Sam care-ti da inapoi toti banii pe care i-ai cheltuit.