| Clara_9356 a întrebat:

A fost cineva in tabara la Cozia?big grin Daca da cum e?! Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| monymonika a răspuns:

E supeeerb acolo: aer curat, peisaj fff frumos, am vizitat manastirea Cozia, o manastire cu o arhitectura faina, am facut foc de tabara la acea pensiune, ne-am plimbat prin poienite unde am facut si picnic etc

| blackwidow a răspuns:

In tabara nu am fost, insa am vizitat Manastirea si imprejurimile. Daca ajungeti si pe valea Oltului, cu atat mai bine. Conteaza si ce vizitati, insa cred ca cel mai important e sa te simti tu bine cu persoanele cu care vei merge si sa petreci un timp minunat alaturi de ele. Drum bun

| Cioxan a răspuns:

Daca iti place viata bisericeasca...DU-TE! Eu unul nu am fost dar acolo nu se plateste pe cazare pentru ca sunt camere pentru calugari sau maicute big grin decat un pat. fara TV fara multe! Probabil oragnizatoare taberei a vrut sa faca asa pentru ca e ieftina cazarea! Daca va duce la plimbarea.pe Valea Oltului e un peisaj incredibil! Cam asta ar fi! fundita!

| angelany a răspuns:

Hey a fost frumos... am fost toamna trecuta si acum 4 ani...
am postat aici cateva fotografii, sper sa te convinga...
kisses to clara, http://yfrog.com/user/zamfiranamaria/photos

| Madalinamadamadalina a răspuns:

Buna. am fost intr-o tabara de iconografie la Cozia. e foarte frumos. eu am fost iarna. a fost extraordinar. te sfatuiesc sa te duci :X