| marya a întrebat:

A fost cineva la hotel ambasador din mamaia?

Imi puteti spune cateva impresii?

Fundita!

1 răspuns:
| chelie91ptm a răspuns:

Da, e frumos.

Situat în partea de nord a staţiunii Mamaia, Hotel Ambassador este înconjurat de café-baruri şi cluburi de noapte. Toate camerele au aer condiţionat şi balcon privat. Plaja se află la 50 de metri distanţă.

Facilităţile standard ale camerelor includ TV prin cablu şi un minibar. Fiecare cameră are, de asemenea, baie privată cu uscător de păr. Toate camerele sunt dotate cu seif electronic şi telefon.

La restaurantul încăpător şi luminos se servesc mâncăruri internaţionale. Hotelul Ambassador oferă de asemenea un bar cu o zonă de şedere în aer liber.