| albi43 a întrebat:

A mai fost cineva la hotelul Akka Antedon din Kemer, Turcia. am nevoie de niste impresii cat mai repede daca se poate. Multumesc Mult. kiss

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

Salut!:)
Eu nu am fost acolo, dar uite aici impersiile unor oameni care au fost:
http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=ak-ca-antedon-deluxe-beldibi--kemer&id=54
Sa ai o vacanta frumoasa!:-*

2 răspunsuri:
| Clau00 a răspuns:

Poti sa cauti pe netwinking

| Monicka_1469 a răspuns:

Daca ai fost acolo si ai impresii, in afara de cele de pe am fost acolo.ro te rog sa scrii, urmeaza sa plecam si noi intr-o saptamana si sunt curioasa cum v-ati simtit