| ZIkkoo a întrebat:

Ajutati-ma cu ceva ce merita vizitat in zona Slanic-Moldova, prin Vrancea chiar. Poate sa fie orice! astept cele mai multe variante!

Răspuns Câştigător
| andrei50497 a răspuns:

Poti incerca cele 300 de trepte de la Slanic Moldova, salina de la Targu Ocna, Statiunea Baile Balvanyos, satul Soveja si mausoleul de la Marasesti

2 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Pe langa Slanic Moldova se afla una dintre cele mai mari saline din Romania.La Targu-Ocna. Merita vazuta.

| kaloma a răspuns:

Pt Slanic Moldova: salina, izvoarele, Parcul Central si Pastravariile. E un oras curat si linistit dar nu prea ai ce face in afara de odihna.