| cristi3u a întrebat:

Am o intrebare despre formalitatile de check-in online la Wizz air :
Daca eu calatoresc in Italia cu buletinul, ce trebuie sa introduc in momentul cand fac check-in-ul, CNP-ul sau seria si nr. CI? La tipul documentul pot selecta Pasaport/ Numar de identificare national/ Alt document, iar mai jos imi cere numarul documentului, fiind disponibil un singur camp de introducere a datelor.
Deci ar trebui sa aleg Numar de identificare national sau Alt document si CNP sau serie si nr?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La nr. de identificare national introduci CNP-ul si la numarul documentului introduci seria si numarul cartii de identitate sau seria pasaportului, depinde de actul cu care o sa mergi. Numai bine!

1 răspuns:
| LAURA22ro a răspuns:

Seria si nr cartii de identitate